klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

a&s sen kac yasındaydın belkı daha önce sormusumdur ama suan hatırlayamadım kusura bakmayın.

evet canım zaman kaybetme derim ben zaten allah bagıslasın bir tane var ikincide mutlaka gelir.

28 yaşındayım cnm 2.5 yasındada oğlum var rabbim bağışlarsa annelik muhteşem bişey
inanın rabbim önce olmayanlarasonra bana versin diye dua ediyorum
o güzel duyguları isteyen herkes yaşasın inş

sen 86 lımısın bu arada

evet 86 tılıyım aysecim dedim yaş buyukse pot kırmıyım diye isimle hitap etmedim.

İyi canım işte sen benden 2 yıl öndesin
Bu arada senin koca evde yok mu şeker??? Benimki evde olsa onunla uyumuyorum diye bozuluyor
evde canım kalk sunun basından gözlerin daha beter bozulcak dıyor beyaza bakıyor bende caktırmadan yazıyorum.birazda muhabbet ediyrum kızmasın diye
birazdan yatcaz herhan gidebilirim.

evde canım kalk sunun basından gözlerin daha beter bozulcak dıyor beyaza bakıyor bende caktırmadan yazıyorum.birazda muhabbet ediyrum kızmasın diye
birazdan yatcaz herhan gidebilirim.

Senin gözler de mi bozuk
Tamam canım görüşemezsek iyi geceler
Size de kızlaaaaarrrrrrr

sen baya erken evlenmişsin cnm
evet canım eşimi 13 yıldır seviyorum cocukluk askımdı benim uzun hikayele anlatırım sonra o yuzde ilk zamanlar yasım daha kucuk diye korundum ilaçla 2 yıl kadar falan ama bilseydim zor gelicek oluruna bırakırdım inanın o yuzden yeni evliilere hiçbirsey demiyorum.ve herkeze zaman onemli diyorum.yani bu 3.5 yılda korunmadım ama adam akıllı tedaviyi hep erteledim falan neyse sonumuz hayır olsun bende kactım kızlar kociş yatalım dıyor. byy iyigeceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…