klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hakkında hayırlısı olsun. tüp bebek de vesile olacak belki de.

kızlar ben çıkıyorum. kociş gelcek birazdan. akşam da misafirlikteyiz. giremicem. çok kaynatmayın haaaa.. sonra okuması zor oluo :)) mucx

Çakşır Yaprağı Suyu : Yüzyıllardır cinsel gücü artırıcı özelliğinden dolayı kullanılan bu bitkinin son yıllarda tesadüfen bulunan bir etkisi de sperm sayısını önemli ölçüde artırmasıdır. Türkiye’de güney illerimizde (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişir. Bu bitkinin meyvelerini bölgede bolca yiyen keçi ve koyunlar; bol miktarda ikiz ve üçüz doğurmuşlar ve bunu gören Alman ve Amerikalı bilim adamları bu bitkinin bileşimini araştırmış ve afrodizyak ve meni artırıcı özelliğini saptamışlar bu çok iyi

Sperm üretimini ve sayısını artıran bitkiler var mı ?

Çakşır Yaprağı Suyu : Yüzyıllardır cinsel gücü artırıcı özelliğinden dolayı kullanılan bu bitkinin son yıllarda tesadüfen bulunan bir etkisi de sperm sayısını önemli ölçüde artırmasıdır. Türkiye’de güney illerimizde (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişir. Bu bitkinin meyvelerini bölgede bolca yiyen keçi ve koyunlar; bol miktarda ikiz ve üçüz doğurmuşlar ve bunu gören Alman ve Amerikalı bilim adamları bu bitkinin bileşimini araştırmış ve afrodizyak ve meni artırıcı özelliğini saptamışlarıdır.

kızlar bakın bu bitki çok çok iyiymiş ben denettireceğim kocişe vallahi keçi bile doğurduysa

KLOMEN TÜP BEBEKTEDE VERILIYORMU? BANA Bİ DOKTOR VERMİŞTİ , YUMURTA GOREMEYINCE, BELKİ OLUSUR DIYE,
PEK ANLAM VEREMEDM :sssssssssssssSS[/QUOTE]

valla burda tüp bebek yaptıran yok daha bildigim kadar.bende igneyle buyutuyolar diye biliyorum.

1. intihap oldugunu nasıl anladılar
  2. tüpler tıkalıydı demişsin hsg cıkmadımı? laporaskopi yaptılar.şimdilik bu kadar ben firsat buldukca sorarım
kızlaar ben geldim ama yemek yapmaya gitcem slmveriyim dedim.do:131:rma yedim rahatladım.şu diyette sınırımı bozuyor istedigimi yiyemiyorum.
azcık tatlı mutlu ediyor beni

Ne varmış erkeklerle ilgili :)bende ne yapıyım her zaman ki gibi aynı devam çalışıyorum

çok merak ediyorsanız açın izleyin ala ala iyi ki bi erkeklerle ilgili video izliyorum dedim yahu bu ne yeter üstüme gelmeyin ağlarım bak ha hem ben daha yeni evliyim 7 ay olmuş bişileri bilmemde benim de hakkım yok mu

Bende 10 aylık evliyim ama hiç internetten birşey izlemedim acaba o bişiler nasıl bişiler :)) kocan görmesin

benim kociş bugün benden sadece mercimek çorbası salata istedi her gün et isteyen adam bugün bunlaarı istedi çok şaşırdım hala hayretler içerisindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…