klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

stres yapma bebiş olmamasının 1. nedeni stres. bebiş geliyor kapıya kadar geliyor daha şimdiden stres. "ooo bu şimdiden böyleyse bana 9 ay nasıl katlanacak" diyiverip girmeden kaçıyor :) o yüzden stres yook

sen hayat hikayeni anlatsana bizi tanımışsındır okuduklarındann benim cıkmam lazım gelince okurum merak ettim basından gecenleri galiba 1 gebeligin olmuş.sana sorucagım şeyler vardır sen anlat bakemm bende sorularımı hazırlar sorarım sonra

neyaz sen ne kadar zamandır ugraşıyorsun? yaş kaç?

yok canım niye kırılıyım markete gıtcem ama dısarı

yeni tedavi stresıne girdim psikolojim gitti gene kafamda bir suru soru var.yumoşlar buyucekmı acaba gibi takılmayın siz bana

Canım cok olumsuzsun ya.daha tedavye bslamadn sen stresi aldn başüstüne koydun.yapma göznü sevym.insan korktugu seyi dahada üstne cekerms.olack Allahn iznyle

ayyy canım benim ya Allah razı olsun doğru diyosun öbür topik çok sessizleşmişti zaten iyi geliyor burası insana kızlarda çok iyi gır gır şamata güzel yani canım istersen bi kaç ay dinlen ondan sonra tüp bebek dene burcuda svehte ilk tüp bebekte tutturdular onları görünce benimde aklımdan geçmiyor değil yani ama inşallah ona gerek kalmadan gelir bebeklerimiz

elif canım ya benim sağ sol kasıklarım hala ağrıyo geçen pazar hastalandım arada belimde arıyor göğüslerim böyle dolgun gibi hastayken yumurtluyom mu acaba böyle olan varmı

stres yapma bebiş olmamasının 1. nedeni stres. bebiş geliyor kapıya kadar geliyor daha şimdiden stres. "ooo bu şimdiden böyleyse bana 9 ay nasıl katlanacak" diyiverip girmeden kaçıyor :) o yüzden stres yook
olmuyor işde herkeze dıyorum ben stressiz duramıyorum bak bu ay ne kadar rahattim ama şimidi adetim yaklastıkca stresde geliyor.
birde hamile kalan bırını bulamadım bu yöntemle
neyse kaçtım ben b yyyy

elif canım ya benim sağ sol kasıklarım hala ağrıyo geçen pazar hastalandım arada belimde arıyor göğüslerim böyle dolgun gibi hastayken yumurtluyom mu acaba böyle olan varmı

yumurtlaman yaklaşıyo diye olabilir canım benim yumurtlamadan 2-3 gün önce başlıyo ağrılar falan çatlayana kadarda devam ediyor hem ilaçların etkisi bu ayda devam ediyodur canım siz bu ayıda değerlendirin bakarsın kendiliğinden gelir bebeğin kaçıncı günü bugün adetinin

olmuyor işde herkeze dıyorum ben stressiz duramıyorum bak bu ay ne kadar rahattim ama şimidi adetim yaklastıkca stresde geliyor.
neyse kaçtım ben b yyyy

bitanem sen daha şimdiden niye bu kadar stres yapıp kendini üzüyüosun ki iğnelerle yumurtaların kocaman olucak bende sana ben sana demiştim diycem görürsün boşa kendini üzme canım benim

neyse kaçtım ben b yyyy

canım aşılamayla ablamın arkadaşı hamiş kaldı:)

canım ben kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var ama yaş küçükken iki ayda üç ayda adet olurdum ama 2002 yılından beri ilaçsız adet olamıyorum bekarkende gittim dr şimdide devam ediyorum ama böyle iki ayda 3 ayda bir gittim arka arka ya gitmedim yılbaşından beri de sürekli gidiyom dr değiştirmiştim ama bunu da sevmedim ilk gittiğim dr iyi idi ama çok hastası olduğu için çok sıra bekliyon çok ilgilenemiyordu ikinci dr da bayan o da düşük dozda veriyor ilaçları aşıma yaptı geçen ay tutmadı yaptığı sırada ben zaten idrar yolları enfeksiyonu geçiriyordum onu temizlemeden yaptı
geçen sene ocak aşında laporaskopi yaptırdım sağ tüpüm kafalı imiş iltihapla onu açtılar ama bende bir türlü iltihap bitmiyor bitiremiyorlar ve nisan da tedavi ile hamile kaldım ama nasıl olsa olmuyor diye o ayda ev taşımak zorunda idim gitti bi de kan pırtılaşması çıktı bende
kist oluşuyor 4,5 cm onu eritti dr işte aşılama yaptı en son ama iltihap hem rahimde hem idrar yollarında onu halledemedi hastalandım geçen pazar hayaller suda ama bu sefer ağlayıp sızlanmadım ama adet rengi çok açık kırmızı acabalar gene başladı yeni den ümitler yeşeriyor
aklımada bişey gelmiyor sor söyleyim canım

pazar günü ilişkiden sonra başladı işte akşam beş buçuk gün mü oluyor

aslında evet 3.5 yıl olmuş. Bayağı geçmiş. Ama hamile kalmışsın. Yine kalabilirsin.

öyle işte olabilir herşey rabbimin izniyle işte biz elimizden geleni yapsakta rabbim izin vermeyince olmuyo artık tüp bebeğe yönelmeyi yavaş yavaaş düşünüyom şu iltihapı bi hallediyim yoksa tutmuyo işte iltihap tan dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…