klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar merhaba bu ay umutlarım sona erdi.. çünkü karın ağrılarım başladı maalesef:2: bu ay da olmadı olduramadık((

yine adet yine en başa dön ilaç iç yumurtla ilişki bekle hüsran kimyasal gebelikten tam 4 ay geçti he ay umut.bu ay da gidicem oldu oldu olmadı sınava kadar ders sonra yaz dönüşüne kadar gitmicem ne yapayım.siteye da biraz ara vereceğim annee ders çalışmaya gidicem haftada bir gelir dönerim artık kafayı tam dağıtmam şart.

Cnm üzülmemek elde dgl,Allah daha fazla aratmasn ne diym.kaç yillik evlisn?pco var mi?sorun ne?

akıntım falan da yok canım...bu ay denedik ümitliydim aslında ama nasip değilmiş...

Her akıntısi olan hamiledr diye bir sey yok ki.cogu insandan duyuyrm akıntm falan yoktu hamile oldugumu ögrendkten snra biraz akintm oldu diyrlar.dur bkalim daha 1hafta var adtine

herkes aynı durumda. hepimiz umut içindeyiz. ben böyle durumlarda hep en kötüsünü düşünürüm sen de öyle yap.

yaa kızlar kafayı yicem.. ben daha 2 kez klomen kullandım. bir kez çatlatma iğnesi vuruldum. bu doktor beni niye aşılama tüp bebek doktoruna yönlendirdi? hala aklım almıyor. yaa daha çok erken değil mi sizce de?

akıntım falan da yok canım...bu ay denedik ümitliydim aslında ama nasip değilmiş...

canım akıntı hamilelik belirtisi degil bence benim yumurta catlamasından sonra hep akıntım olurdu ve adet olurdum ona guvenme ama en iyi sen bilirsin vucudunu genede hamilelik belirtisiyle adet belirtisi bu gunlerde aynı hatırlatmak ıstedim.

yaa kızlar kafayı yicem.. ben daha 2 kez klomen kullandım. bir kez çatlatma iğnesi vuruldum. bu doktor beni niye aşılama tüp bebek doktoruna yönlendirdi? hala aklım almıyor. yaa daha çok erken değil mi sizce de?

Cnm benim bildigm en az 3dfa klomen tedavsni uyguluyrlar.eger klomenle olmazsa igneye dönyr.bska bi doktro görün drm

gercek fikrimi söyliyimmi
zaman kaybetme diyedir :76:

gercek fikrimi söyliyimmi
zaman kaybetme diyedir :76:

:)) doktor da öyle söyledi. ama kiminle konuşsam doktor saçmalamış. böyle bir teşhis için çok erken. daha 1 sene olmuş, 2 aydır tedavi görüyorsun diyorlar. ya 35 yaşında değilim ki zaman kaybı olsun. benimle aynı tedaviyi gören kızlara doktorları hiç böle bişey dememiş (onlar da hemen hemen benimle aynı yaşta . benimki mi iyi yapıyor yoksa onlarınki mi acaba? hsg yi bile bu ay çekildim daha.
deniz geçen sayfalarda sana yazmıştım. kocişin dediğini okudun mu aşılama ve tüp bebekle ilgili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…