klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

günaydın güzel hanımlar herkese hayırlı cumalar cumanız mübarek olsun bu mübarek günde Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin kucaklarımızı hayırlı sağlıklı bebişlerle doldursun inşallah

amin cumlemizin bırazdan kuran okuyacam hepimiz için dua edecem işallah bu ay topluca hamile kalırız ne güzel olurdu :)

günaydın güzel anne adayları hayırlı cumamız olsun inşallah(amin)tüm dualarımızı ALLAHIM kabul eder bizi tez zamanda duyar bebişlerimizi verir bizlerin göbüşlerine inşallah

anam kimsecikler yok.. bir ben varım. nirdesizz kızlar? neyse aslında kimsenin olmamasına sevindim. temizlik yaparken aklım burda kalıyor sonra :)

merhaba kızlar cumanız mübarek olsun.kötüyüm ya dün adet oldum ben.klomen kullandım ilk kez bu ay tam 5 yumurta vardı ama tutmadı.kaçırdık bir gün galiba.çok üzüldüm arkadaşım beraber başlamıtık tedaviye onun da ilk ayıydı hatta tek yumurtası oluşu hatta kiste dönmüş dedi doktor ama hamileymiş onun adına seviniyorum ama moralim kendim için berbat.ama belliydi olacağım sivilceler o bir hafta kala kasık ağrısı memelerde dolgunluk anlamıştım ama umut fakirin ekmeği ya offffffffffffff çok kötüyüm ağladım bile.

niye üzülüyosun uzme kendini bak yumurtan olusuyomuş bır dahaki ayy tutar.bir arkadasım var hamile kalmaya karar verdi ve 9 ay sonra kaldı artık olmuyor diye dr gideyım derken yani ne zaman gelcegi hiç belli degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…