Klomen + duphaston kullananlar

Elif Sengul

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
57
13
27
Merhabalar, ben mart ayında zorunlu kürtaj geçirdim kese büyümedi. 3 ay duphaston kullandım. Doktor klomen + duphaston başlattı. Bugün duphaston bitti 7. Günümdeyim hala adet olmadım en geç 4. Günde olurdum . Böyle olup hamile kalan var mı?

Benimde zorunlu kürtajım var 1 sene bebek olmamıştı duphaston ve letu kullandım adet olmamıştım normalde 3 4 günün icinde adet olunuyor Max 10 kadar bekleniyor 8 gün olmayınca evde test yapmıştım baya çıkmıştı büyük ihtimalle gebe olabilirsin duphaston bebeğin tutunmasina da yardımcı olur bugün bi test al istersen

7. Gün bu sabah yaptım negatif cikti idrar testi üzüldüm biraz

11. Gün icin doktordan randevu aldım çünkü 10 Gün sonra gel dedi bakalim

Canim ben femara+duphaston ve estrofemle 2. Ayimda gebe kaldim cok sukur. Femara da klomen gibi yumurta kalitesi icin olan bi ilac

Merhaba
Saydığınız ilaclari nasil kullandınız acaba? Reglinin kacinci gunu hangisine başladınız, kac tane ictiniz vs?
Canim doktor bu sekilde bi sema verdi bana isaretledigim yer iliski olmasi gereken gunler. Adetin 3.gunu femaraya basladim sabah aksam 2 defa adetin 12 14 16 gunleri iliski. Adetin 16. Gunu estrofem ve duphastona basladim 10 gun boyunca estrofem gunde 2 defa duphaston 3 defa. Sonra 26. Gunu kan verdim gebelik oldugu anlasilinca duphastona bi sure daha devam ettim doktor birak diyene kadar. Ilk ay nasip olmadi ikinci ay oldu cok sukur. Isaretledigim gunler disinda da 1 dolu bir bos iliski oldu cogu zaman

Eklentiler

• Screenshot_20221023-130757.png
    708,2 KB · Görüntüleme: 126
Cok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

merhaba
38 yaşındayım ve erken menopoz teşhisi konuldu. doktorum duphaston ve östrojen bandı verdi. ilk iki ay duphastonu bitirtiken 3-4 gün içinde adet oldum. 3. ayımda 12 gün geçmesine rağmen adet olmadım . bu durumda olanlar var mı ?

Canım bende ilk defa bu ay klomen kullandım 13.gün yumurtam çatladı dün erken gebelik testi yaptım negatif bugün olmam gerekiyodu olmadım ben kendimden umutlu değilim inşallah sen hamişsindir

Östrojen bantı adı nedir acaba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…