klomen denilen ilaç doktora sormadan da kullanılırmı?

barbie1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
52
8
38
slm kızlar ne olur bi cevap yazın hamile kalmak istioyorum ve bu ay bekliorum olacak mı diye ama daha fazlasını da yapmak istiyorum klomen dediğinişz ilaç doktora sormadan alsam olurmu cevaplarınız bekliorum:uhm:

hayır canım bence kullanmamalısın.önce bi doktora görün bence.bende bu ay kullancam ilacı kullanırken doktor kontrolünde olman gerekiyor.bu ilacın kirst yapma ihtimali var.

merhaba barbie
sakın doktoruna danışmadan kullanma.ben doktor kontorolunde kullanmama rağmen bir sürü hormon aldım ve hormonlarım alt üst oldu.ve bu ilacı kullanınca doktor bana eşimle belli bir süre ilişki önermedi.sonra ultrasyona girdim yumurtalarımın büyüklüğüne bakarak çatlayacaı zamanı belrti o zamanlar ilişkiye girmemizi önerdi.bence doktora gitmelisin kendine göre kullanırsan bol bol hormon alırsın.

doktora danışmadan kullanmanı tavsiye etmem bende klomen tedavisi görüyorum iğne yaptırıyoruz fazlası zarar kist yapıyo...

sağolun arkadaşlar bugün gittim doktora ama bana yine klomen vermedi hiçbir sorun yok diyor ama bebeğim olmuo bu ayda olmasa klomeni verecekmiş ona göre tedavi vereceğim dedi bu ay bekliyorum umarım bu ay hamileyimdir ve hiçbir tedaviye gerek kalmaz İNŞALLAH.... :nazar:

Ya bu ilacı doktor bana bugün verdi pazar günü başlayacağım ama kist yapıyormuş bunuda bu forumdan sizlerin mesajlarından öğrendim şimdi korkmaya başladım yaa:KK43: bana bilgi verin lütfen!!!

X