Klomen+Catlatma iğnesi 10.gun kaset test negatif. Pozitif olur mu?

elay89

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2024
192
71
35
Merhaba kızlar
Klomen +catlatma iğnesi 10.gun kaset testim negatif çıktı.. 14.gun yine de test yapacağım ama Bu şekilde negatif çıkıp pozitife dönen var mı?

Ben de 13 temmuzda iğne oldum kaset testte belli belirsiz, erken testte bariz silik cizgi var. Kan verdim 4.86 yükselme şansı varmıdır
15 Temmuz da test verince insallah yükselmiş olur.. benim 10.gun kaset test tertemiz negatif yani..

İğne olmuşmuşmuydunuz? Kaset test yaptınız mı direkt beta mı baktırdınız? Tebrikler bu arada sağlıkla kucağınıza alacağınız sürec yaşarsınız insallah ♥️🐣
Hayır canım iğne olmadım normal yolla yumurtlma günlerimi takip ederek kaldım mide bulantısıyla hastaneye gittim beta 8 ile öğrendim hamilelik sanmıyodum ben üşüttüm sandım sonra bu değer yükseldi ama kanda pozitif olduğu gün adetime 6 gün vardı eve gelince test yaptım negatif çıktı adetime 4 gün varken kaset testte pozitif gördük inşallah keseyim göre bilirsek görücez dua ederseniz çok sevinirim rabb'im size ve bütün isteyen cümle aleme nasip etsin inşallh ❤

Hayır canım iğne olmadım normal yolla yumurtlma günlerimi takip ederek kaldım mide bulantısıyla hastaneye gittim beta 8 ile öğrendim hamilelik sanmıyodum ben üşüttüm sandım sonra bu değer yükseldi ama kanda pozitif olduğu gün adetime 6 gün vardı eve gelince test yaptım negatif çıktı adetime 4 gün varken kaset testte pozitif gördük inşallah keseyim göre bilirsek görücez dua ederseniz çok sevinirim rabb'im size ve bütün isteyen cümle aleme nasip etsin inşallh ❤
Aminnnnn insallah sağlıkla gelsin süreciniz hızlı kolay geçsin aminnnn

Kızlar çatlatma iğnesi 10. Gün erken gebelik testinde daha koyu bu çizgi

Eklentiler

• IMG_4206.jpeg
    IMG_4206.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 44
X