Klomen +çatlama

SenihaF

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2023
87
13
31
Merhabalar bende yumurtlama tembelliği nedeni ile gebelik olmuyor u uzun zamandır 7 aydır gerçi düzenli ilişki yoktu ben klomen kullanmam sonucu 14 şubat günü saat 10 da çatlama iğnesi vuruldum o gün akşam olmak üzere gün asırı değerlendirme yapıyoruz. Bu sıra esnasında en belirgin özellik batma oldu 17 şubatta kontrole kadın doguma gittiğimde sag yumurta nin çatlamış olduğunu gördük iğnenin 2. gününde ara ara batma ve ağrım başladı ama gun aşırı devam ettik bu gün ise solumda batma başladı ilişki sırası ise çok şiddetli oldu şuanda ağrı ve yoğun şeffaf akıntı olmakta çok efedersiniz ama tüm iç çamaşırımi batırıyor. Böyle durum yaşayan varmı iğnenin 5. Gününde ym hatta dayanamafm test yaptm fakat 14. Günü tekrar deneyeceğim cünki 8-9 günden sonra negatife dönenler olmuş hatta 13. günde bile negatif görenler var bilgisi onlan arkadaşlar bu durumlar hakkında bilgi verir msns ilk denemem.

Eklentiler

• IMG-20230219-WA0001.jpeg
    IMG-20230219-WA0001.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 79
Merhabalar bende yumurtlama tembelliği nedeni ile gebelik olmuyor u uzun zamandır 7 aydır gerçi düzenli ilişki yoktu ben klomen kullanmam sonucu 14 şubat günü saat 10 da çatlama iğnesi vuruldum o gün akşam olmak üzere gün asırı değerlendirme yapıyoruz. Bu sıra esnasında en belirgin özellik batma oldu 17 şubatta kontrole kadın doguma gittiğimde sag yumurta nin çatlamış olduğunu gördük iğnenin 2. gününde ara ara batma ve ağrım başladı ama gun aşırı devam ettik bu gün ise solumda batma başladı ilişki sırası ise çok şiddetli oldu şuanda ağrı ve yoğun şeffaf akıntı olmakta çok efedersiniz ama tüm iç çamaşırımi batırıyor. Böyle durum yaşayan varmı iğnenin 5. Gününde ym hatta dayanamafm test yaptm fakat 14. Günü tekrar deneyeceğim cünki 8-9 günden sonra negatife dönenler olmuş hatta 13. günde bile negatif görenler var bilgisi onlan arkadaşlar bu durumlar hakkında bilgi verir msns ilk denemem.
Birde bu belirtiler ile hamile olmayan varmı acaba 2. Denem 3. Deneme yapanlar var acaba bu belirtiler oldu mu

Bu pozitif çatlatma iğnesinden kaynaklı
O yüzden iğne üzerinden 14 gün geçince test yapın doğru sonuç o olacak

Ben de bu ay klomen kullandım
5.gün başladım 9.gün bitirdim
Bugün 11.günüm
Ne zaman kontrole gitsem bilmiyorum yumurta için
Siz ne zaman gittiniz
Ben klomen 5 gün kullandım 6. Gün gel dedi gittim catlamis sağ tarafın dedi, sorna hayırlsi olsun adet gecikmede bekliyorum dedi

Bu gün 7. günüm belirti olarak 15 şubattan itibaren kasık batması kasık yanması ve yoğun akıntı ve kasık sızlamazmsi gibi belirti lerm var dün akşam sırt ağrısı göğüs sızısı oldu sadece.

Ben klomen 5 gün kullandım 6. Gün gel dedi gittim catlamis sağ tarafın dedi, sorna hayırlsi olsun adet gecikmede bekliyorum dedi
6.gün derken nasıl yani
Kutuyu 5.gün bitirdiniz hemen ertesi gün mü doktora gittiniz
Adet kanamanızın başladığı ilk günden sayarak anlatır mısınız kaçıncı günlerde ne yaptığınızı

6.gün derken nasıl yani
Kutuyu 5.gün bitirdiniz hemen ertesi gün mü doktora gittiniz
Adet kanamanızın başladığı ilk günden sayarak anlatır mısınız kaçıncı günlerde ne yaptığınızı
Bende yumurtlama tembelliği var canım, adet düzensizliği de. 15 22 23 25 günlerde bir olurum hep düzensiz. 30 ocakta adet oldum ve bitirdim 3 şubatta rendevu ya gittim ben baktı bir durum yok dedi ki bişi göremiyorum hadi başlayalım artık dedi klomen verdi 5 gün günde 2 defa almak sureti ile kullandım ben 9 Şubatta tekrar gittim yumurta gördü sağda 13 şubatta tekrar çağırdı gittim hem sag hem solda yumurta gördü çatlatma iğnesi yazdı bana 14 şubat da saat 10.00 da iğne oldum. 14 15 16 17 18 şubat değerlendirdim artık gün aşıri değerlendiriyorum ve 7. Gün deyim

Bende yumurtlama tembelliği var canım, adet düzensizliği de. 15 22 23 25 günlerde bir olurum hep düzensiz. 30 ocakta adet oldum ve bitirdim 3 şubatta rendevu ya gittim ben baktı bir durum yok dedi ki bişi göremiyorum hadi başlayalım artık dedi klomen verdi 5 gün günde 2 defa almak sureti ile kullandım ben 9 Şubatta tekrar gittim yumurta gördü sağda 13 şubatta tekrar çağırdı gittim hem sag hem solda yumurta gördü çatlatma iğnesi yazdı bana 14 şubat da saat 10.00 da iğne oldum. 14 15 16 17 18 şubat değerlendirdim artık gün aşıri değerlendiriyorum ve 7. Gün deyim
Anladım
O zaman yarın gideyim ben bi baktırayım ya böyle olmayacak
Klomen kullanmadığım aylar koyulaşıyordu klomen kullandım hiç olmadı 😔

Canım bende 15 Şubata iğmeyi vurdum
14,15,16,17 değerlendirdik
Doktorum bana 2 Mart’da gebelik testini yapmamı söyledi ayrıca benimde sırt ağrım kasık ağrım var
Adet sancısı gibi sancılanıyorum Bunlar normal belirtiler
Sende bekle biraz daha hergün test yapma
Çünkü sonuç alamazsın
Tahmini sende 1 veya 2 mart test yap
Umarım hepimiz için hayırlısı olur

Merhaba canım benim saten Pazar günü adetime var Mart a kadar beklemeyeceğim kadın doğum doktorum gecikince gel dedi öyle tarih vermedi

Canım 14. Gün bugün benim
Test yaptım pozitif bende doktorumla konuşup kan vericem

Eklentiler

• F546350E-7789-4105-B387-9DD88F7DCDAD.jpeg
    F546350E-7789-4105-B387-9DD88F7DCDAD.jpeg
    96,4 KB · Görüntüleme: 62
X