Klomen başlangıcı

balboceg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2023
22
3
24
Kızlar bugün klomene başlattı doktorum ilk ayda hamile kaldınız mı? Süreç nasıl ilerliyor anlatırmısınız

Kızlar bugün klomene başlattı doktorum ilk ayda hamile kaldınız mı? Süreç nasıl ilerliyor anlatırmısınız
Gebelik oluşmadı geçen ay kullandım
Adetin 5.günü klomene başladım sabah akşam 1 tane
9.gün son kez içtim
12.gün kontrole gittim 19 mm yumurtan var dedi aynı gün ovitrelle vuruldum
Fakat iğnenin 16.günü adet oldum.
Bu ay rahim filmi çekileceğim. Başka bir doktora başladım. Rahim filmi çekmeden tedaviye başlamıyorum dedi. Sen de çekilmediysen mutlaka çektir

Burda özel yok bildiğim kadarıyla devlet hastanesi de çekmiyor

maddi durumu olmayan napcakmis olurmu oyle sey ozelde cok pahali cnm yaa 3 yil oncesi 850 cekilmistim bn

Burda özel yok bildiğim kadarıyla devlet hastanesi de çekmiyor
Görüntüleme merkezi falan varsa onlar da çekiyormuş
Bu ay dene bakalım filmsiz klomeni ama sen benim düştüğüm hataya düşme. Ben kesin gözüyle baktım çok bel bağladım ama olmadı çok üzüldüm. Hayırlısı neyse onu iste Allahtan Rabbim gönlündekini nasip etsin sana inşaAllah hayırla sağlıkla

Klomen kullanan biri olarak yumurtlama sürecim doktorum tarafından takip edildi iğne kullanmadım tavsiye etmedi ne yazık ki pozitif haberim yok ama ümidimi kaybetmedim sonraki aylar için beklememi tavsiye etti akışına bıraktım fikir olduysa size ne mutlu bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…