Klomen adeti geciktiriyor mu

Ezgisell00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
19
2
24
Merhaba..Bu ay klomen kullandım adetim 2 gündür gecikti 3 gündür kasık ağrım var. Göğüslerim de adetten bi hafta önce çok ağrırdı bu sefer sadece uçları acıyor. Normalde adetim hiç gecikmez 2 gün erken olurdum. Ama bu sefer gecikti adet ağrısı gibi ağrılar çekiyorum test yapmak da istemiyorum hayal kırıklığına uğrarım diye. Sizde de oldu mu klomen geciktiriyor mu adeti yoksa hamile miyim lütfen acil cevap

Yani öyle hissediyorum ama kasıklarım çok ağrıyo bi gebeliğe göre her an adet olcakmışım gibi ve bazıları adeti geciktiriyo diyor klomen ılacı. Bilemedim o yüzden ya.. sizde de oldu mu
Merhaba bende aynı belirtileri yaşıyorum sizinle. Klomeni ne kadardır kullanıyorsunuz

klomen hep hamilelik belirtileri veriyor maalesef ki, bnde 5ay kullandım gebelik oluşmadı bende bu ay ilaçsız denedim ama yine olmadı bence.. bana bi etki etmedi klomen yani ama inşallah sana eder bi dahaki sefere hamile kalırsın

klomen hep hamilelik belirtileri veriyor maalesef ki, bnde 5ay kullandım gebelik oluşmadı bende bu ay ilaçsız denedim ama yine olmadı bence.. bana bi etki etmedi klomen yani ama inşallah sana eder bi dahaki sefere hamile kalırsın
Bende klomen kullandım doktor bana igne vermedi sadce 1ay ama başka bi doktora muane için gittim ve hamile olduğumu öğrendim çok erken ögrendim: size de hayılrı haberler gelir inşallah 💖🙏🏽

Bende klomen kullandım doktor bana igne vermedi sadce 1ay ama başka bi doktora muane için gittim ve hamile olduğumu öğrendim çok erken ögrendim: size de hayılrı haberler gelir inşallah 💖🙏🏽
ay inşallah canım ❤️❤️❤️ tebrik ederim seni çok 🥰 belirti bşy var mı

X