Klomen adeti geciktirir mi

Eladefne9907

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
78
12
33
Ben bu ay klomen kullandım catlatma ignesi vurulmadim tıkalı tarafta gelisti yumurta adetim normalde düzenli ama klomen le adetim gecikir mi yaşayanlar yazabilir mi lütfen.... normalde 30 günde bir olur şu an adete 1 hafta kaldı takvime göre ama yumurtam catlamadi ne kadar gecikir acaba

Ben bu ay klomen kullandım catlatma ignesi vurulmadim tıkalı tarafta gelisti yumurta adetim normalde düzenli ama klomen le adetim gecikir mi yaşayanlar yazabilir mi lütfen.... normalde 30 günde bir olur şu an adete 1 hafta kaldı takvime göre ama yumurtam catlamadi ne kadar gecikir acaba
evet cnm klomen adet geciktiriyo 2 veya 3 gun geciktiriyo benim oyle olmustu

O kadar az ise iyi ya nette yumurta catlamaz kist olursa 7 10 gün deyince kontrol hakkım biter mi acaba dedim doktora gidicem de yine para vermim dedim :KK43:
anladim cnm insallah guzel haberler alirsin ben 7 defa kullandim klomen ama ise yaramadi aslinda yariyo ama gebelik olusmadi

yok bnde igneyede gerek kalmadan buyuyup catliyo ama nedensae gebelik olusmuyo
Valla ben 14 mm nin üstüne catlatma ignesiyle kaldım ama sağlıksız gebelik oluştu benim sağ tüp um tıkalı sağdan yumurtam oluyor soldan ilaç la büyütmeye çalışıyoruz ama büyümüyor bu ay da soldan büyümez se sağ tüpü actırmayı denicem ilaç da kullanmicam bakalım soldan olcak mi

Valla ben 14 mm nin üstüne catlatma ignesiyle kaldım ama sağlıksız gebelik oluştu benim sağ tüp um tıkalı sağdan yumurtam oluyor soldan ilaç la büyütmeye çalışıyoruz ama büyümüyor bu ay da soldan büyümez se sağ tüpü actırmayı denicem ilaç da kullanmicam bakalım soldan olcak mi
hmm anladim cnm hakkinda hayirlisi olsun

İyi günler benimde sağ tüp tıkalı bir kere gene kaldım kimyasal oldu şuan koleme e başladık sağ taraftan tumurtladığımızı nasıl anlıyoruz doktor mu söylüyor be dediğinize göre kapalı taraftan yumurtlarsak sorun mu oluyor bunu biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ederim

İyi günler benimde sağ tüp tıkalı bir kere gene kaldım kimyasal oldu şuan koleme e başladık sağ taraftan tumurtladığımızı nasıl anlıyoruz doktor mu söylüyor be dediğinize göre kapalı taraftan yumurtlarsak sorun mu oluyor bunu biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ederim
Cnm adetin 6. Gününden sonra sağlıklı olan yumurtaya ulturasyondan baktiriyorum ben doktora gidiyorum yani takip yapıyorum yani ama bir yıldır gidiyorum daha solu görmedim hep sağdan yumurtam oluyor

Ayrıca sağ taraftan yumurtlarsak hamile kalamıyoruz tupler tıkalı olduğu için

Ben doktora sormuştum açık olan tül yumurtayı yakalar demişti kafam iyice karıştı şimdi bende yeni kolemen başladım bu 3.günüm adetin 10.günü takipe gidicem doktora
Ben bu ay kullanmicam o çok nadir olan bir olaymis cnm sağın solu yakalama olayı 4 gün sonra baktircam yine sağ derlerse kafayı yerim sanırım

X