Kloman ilacı ve çatlatma iğnesi kullanımı

Sumyye97

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2023
36
11
26
Merhaba arkadaşlar doktorum kloman ilaci verdi onu kullandim 5 gun boyunca
28 ocakta catlatma ignesi verdi ve 29 u birliktelik dedi söylediklerini uyguladik .. ama ne yazık ki 13 sonra adet oldumm tekrardan da doktora gitmedim.. normalde adetim 1 hafta oluyordu bu sefer 4 gun sürdü diger aya hamilelik olur mu sizce budurumla karsilaşanlar varmı çatlatma iğnesinden kaç gün sonra hamile kaldınız

Canım merhaba bende geçtiğimiz aylarda femara sonrası iğne olmuştum ne yazık ki olumsuz sonuç aldım adet olarak evet biraz kısa sürdü benimde sonrası hamile kalanlar da oluyor okuduğum kadarıyla

Ben pcosum yumurta tembelliğim var bu ay 3.femara deneyişim iğne kullanmadım kendiliğinden çatladı 3yumurtam ayın 18i çatlama günümdü adetime 3gün kaldı ama belirtim yok bekliyorum

O zaman beklemeli miyim diger adetimede 10 gün var bide bu hafta hastalandığım çok kötu ilac kullandim antibiyotik falan hastaneue gitmeden gebelik testi yaptim negatifti o yüzden gönül rahatlığıyla kullandim onun olumsuz etkisi olur mu

Canım merhaba bende geçtiğimiz aylarda femara sonrası iğne olmuştum ne yazık ki olumsuz sonuç aldım adet olarak evet biraz kısa sürdü benimde sonrası hamile kalanlar da oluyor okuduğum kadarıyla
O zaman beklemeli miyim diger adetimede 10 gün var bide bu hafta hastalandığım çok kötu ilac kullandim antibiyotik falan hastaneue gitmeden gebelik testi yaptim negatifti o yüzden gönül rahatlığıyla kullandim onun olumsuz etkisi olur mu

Yoo zannetmem yani sana kalmış istersen bekleyebilirsin

Ben pcosum yumurta tembelliğim var bu ay 3.femara deneyişim iğne kullanmadım kendiliğinden çatladı 3yumurtam ayın 18i çatlama günümdü adetime 3gün kaldı ama belirtim yok bekliyorum
Merhaba naptınız acaba bendede pko var merak ettim

Benm adetime 3 gun var hic bir adet belirtimm yokk ne bacak ne de kasik ağrılarım şaşırtıcı bir şekilde... Aşırı şekilde akıntım var sadece o yüzden beklemedeyimmm...
Belirsizlik içinde beklemek ne zor

Bir test yapsan çıkar için rahatlar hem canım aslında ama

Bir test yapsan çıkar için rahatlar hem canım aslında ama
Yapmamak için kendimi zor tutuyorum zaten
Kac aydir deniyoruz her ay farkli farkli belirtim oluyordu hepsinde umutlanıyordum .. sonra dedim ki adetim gecikmeden yapmayacağım o yüzden bekliyorum hüsrana ugramamak için

Haklısın bende öyle ama beklemek daha zor enazindan görünce rahatlarsın

merhaba 2 Mart çatlatma iğnesi oldum bugün 12. gün sabah ilk idrarla erken hamilelik testi yaptım fakat negatif çıktı sizce pozitife döner mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…