Klitorisin kenarinda biriken beyaz seyler

Melikee0013

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
48
5
23
Kizlar klitorisin kenarinda beyaz beyaz seyler olusuyor kati sivi kivamli.Cok kotu kokuyor.Bu ne olabilir?Birkac haftadir bu sekilde.Lutfen yardımcı olun 🥺🥺

Bence de mantar. Kötü kokar ve kaşınır. Kasinmiyorsa bazen normal akıntı katı oldugunda araya yapışıp kalabiliyor

Bir sure once idrar yolu enfeksiyonu ve vajinal enfeksiyon atlattim.1 ay olmamistir atlatali.Onlari atlatmadan once hep sabun ile yikardim.Bunlari atlatinca artik sadece su ile temizliyorum ama vajinal dus yapmıyorum.Bundan mi olmustur ki 😞
O enfeksiyon için antibiyotik kullandıysanız zaten mantar kaçınılmaz son. Sabun şampuan da mantar yapıyor. İntim yıkama jeli kullansanız daha iyi. Oranın pH dengesine uygun.

O enfeksiyon için antibiyotik kullandıysanız zaten mantar kaçınılmaz son. Sabun şampuan da mantar yapıyor. İntim yıkama jeli kullansanız daha iyi. Oranın pH dengesine uygun.
Evet kullandim maalesef.Sabunu enfeksiyondan once kullanıyordum ama sonra biraktim.Onerebilecegin marka var mi intim yika jelinde

Neden sabun kullanıyorsunuz , antibiyotik kullanırken probiyotik aldınız mı ?
Daha temiz hissettiriyordu.Ustelik genital bolgemde jilet kullandigim icin sabun sürüp o şekilde aliyordum.Dove markasini kullaniyordum ama o sekilde yapmamak gerekliymis.Enfeksiyondan sonra ogrendim maalesef.Probiyotik aldim ama bimde satilan kefir vs bir de activa nin probiyot shot isimli urununu cok da dikkat etmedim ama duzenli kullanmadim

Daha temiz hissettiriyordu.Ustelik genital bolgemde jilet kullandigim icin sabun sürüp o şekilde aliyordum.Dove markasini kullaniyordum ama o sekilde yapmamak gerekliymis.Enfeksiyondan sonra ogrendim maalesef.Probiyotik aldim ama bimde satilan kefir vs bir de activa nin probiyot shot isimli urununu cok da dikkat etmedim ama duzenli kullanmadim
Jilet olarak Venüs var kendisinden sabunlu lila renkli gibiydi bı inceleyin

X