klitoral orgazm olup, vajinal orgazm olamamak

Laktozsuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2018
207
266
29
herkese merhaba. inanın böyle bir konuyu çok utanarak açıyorum şimdiden çok çok özür dilerim herkesten ama tedirgin olmaya başladım artık, canımı sıkmaya başladı bu durum son çare buraya yazıyorum

(üstü kapalı anlatmak istiyorum ama yok yani yazıp yazıp sildim lütfen kusura bakmayın açık açık yazıcam)

Sorunum vajinal orgazm olamıyorum. (başlığı açıkça yazmamın nedeni konunun ne olduğunu bilerek insanların gelip okuması, Allah başka dert vermesin vs yazacaklar hiç kendini de beni de yormayıp, sayfayı terketmelerini rica ediyorum). ilişki sırasında zevk almamda bir sıkıntı yok, cinselliğe karşı isteğim arzumda okey :oops:ama ilişki sırasında vajinal orgazm da yaşıyorum sıkıntıyı. Çok çok afedersiniz elle uyarılmam gerekiyor orgazm olabilmem için.

bunun nedenini şuna yoruyorum; kendimi tanımaya başladığım ilk zamanlarda masturbasyon yapıyordum, acaba ona mı alıştım, cinselliği farkında olmadan öyle mi endeksledim kendime bilemiyorum alakası var mı sizce?

Partnerimle aynı zamanlarda orgazma ulaşmak istiyorum. fakat ben yalnızca klitoral orgazm olduğumdan partnerime göre ilişkiyi noktalamamız gereken zamanda ben en son bi hamle bekliyorum uyarılmam için ve bu olay canımı sıkıyo. çok nadir vajinal org olabiliyorum. Direk bodoslama girişen insanlarda değiliz, önsevişmeyi de uzun tutuyoruz aslında.

bunun bir tedavisi bişeyi var mıdır yada benim gibi olan var mı nasıl çözdünüz yada normal mi lütfen aydınlatın beni

Psikolojiktir farkında olarak yaptığın için beklentiye giriyorsun akışına bıraksan öyle olmaz

umarım buralar karışmaz da gelen tavsiyelerle bizde yararlanırız bu içerikten :KK17:çok çekinerek açtım konuyu o_O
Yok ya niye karışsın ki? Sonuçta kadınların bir Kısmı bu durumu yaşıyordur diye tahmin ediyorum. Ben de arada sırada yaşıyorum bunu. O yüzden tavsiyelere senin kadar ihtiyacım var 😬

Masturbasyon yaptiginiz icin degil bu durum vücudunuzu tanimaniz lazim nelerden hoslaniyosunuz hangi pozisyonlarda orgazm olabiliyorsunuz ogrenmelisiniz.
Kadinlar erkeklerden zor orgazma ulaşır bi süre masturbasyon yapmayın elle uyarilıp orgazm olmayıda bırakın ozaman vajinal orgazm olabilirsiniz her iliskide olamayabiliyo bu durum o an konsantre olamazsınız ne biliyim kafanizda olamadim nasıl olucam diye düsunmeyin.

Benim bu konularda teorim iyidir, pratikte muhtemelen unutmuşumdur :))

Size teknik bilgi değil de hissiyatımı söyleyeyim, seviştiğiniz kişiye partnerim dediginize göre birleşmelerinizde duygu eksik, tam teslim olamıyorsunuz yani siz partnerinizie henüz ruhsal düzeyde kabul vermemissiniz. Bu nedenle de tam bir orgazm gerceklesmiyor, ruhsal uyarılma olmadigi icin farklı uyaranlar gerekiyor (elle uyarmak gibi- mekanik uyarıcı).

herkese merhaba. inanın böyle bir konuyu çok utanarak açıyorum şimdiden çok çok özür dilerim herkesten ama tedirgin olmaya başladım artık, canımı sıkmaya başladı bu durum son çare buraya yazıyorum

(üstü kapalı anlatmak istiyorum ama yok yani yazıp yazıp sildim lütfen kusura bakmayın açık açık yazıcam)

Sorunum vajinal orgazm olamıyorum. (başlığı açıkça yazmamın nedeni konunun ne olduğunu bilerek insanların gelip okuması, Allah başka dert vermesin vs yazacaklar hiç kendini de beni de yormayıp, sayfayı terketmelerini rica ediyorum). ilişki sırasında zevk almamda bir sıkıntı yok, cinselliğe karşı isteğim arzumda okey :oops:ama ilişki sırasında vajinal orgazm da yaşıyorum sıkıntıyı. Çok çok afedersiniz elle uyarılmam gerekiyor orgazm olabilmem için.

bunun nedenini şuna yoruyorum; kendimi tanımaya başladığım ilk zamanlarda masturbasyon yapıyordum, acaba ona mı alıştım, cinselliği farkında olmadan öyle mi endeksledim kendime bilemiyorum alakası var mı sizce?

Partnerimle aynı zamanlarda orgazma ulaşmak istiyorum. fakat ben yalnızca klitoral orgazm olduğumdan partnerime göre ilişkiyi noktalamamız gereken zamanda ben en son bi hamle bekliyorum uyarılmam için ve bu olay canımı sıkıyo. çok nadir vajinal org olabiliyorum. Direk bodoslama girişen insanlarda değiliz, önsevişmeyi de uzun tutuyoruz aslında.

bunun bir tedavisi bişeyi var mıdır yada benim gibi olan var mı nasıl çözdünüz yada normal mi lütfen aydınlatın beni
bence o partnerle aynı anda orgazm olma mevzusu filmlerde var :KK70: ya da mucizevi insanlarda.bunun mastürbasyon yapmakla da alakası yok aslında.kendinizi tanımanızla alakası var, pozisyon değiştirin , partneriniz nasıl anlatsam stilini değiştirsin (hız, derinlik, ilişki sırasında yaptığı hareket vb) .bi de kafanızda düşünüp durursanız olmaz, rahat bırakmalısınız yani oldum mu olucam mı niye olmuyo olmamalı.

Benim bu konularda teorim iyidir, pratikte muhtemelen unutmuşumdur :))

Size teknik bilgi değil de hissiyatımı söyleyeyim, seviştiğiniz kişiye partnerim dediginize göre birleşmelerinizde duygu eksik, tam teslim olamıyorsunuz yani siz partnerinizie henüz ruhsal düzeyde kabul vermemissiniz. Bu nedenle de tam bir orgazm gerceklesmiyor, ruhsal uyarılma olmadigi icin farklı uyaranlar gerekiyor (elle uyarmak gibi- mekanik uyarıcı).
bence bununla alakası yok ya , tamamen fiziksel ihtiyaç mı desem anlık çekim mi desem o sebeple yaptığım oldu ve çok da güzel oldu :KK70: :KK70:

Bunu sadece siz değil her kadın yaşar.
Partneriniz ile nasıl uyum sağladığınız ile alakalı bu.
Pozisyonlarınız ile alakalı, zamanla deneme/yanılma yöntemi ile bir birinizi daha iyi tanıdıkça birşeyler rayına oturacaktır.
Ben de geç orgazm olanlardanım ve muhakkak her kadın gibi benim de uyarılmaya ihtiyacım oluyor, çünkü bir laf vardır "kadınlar fesleğene benzer, dokunman gerekir" o hesap. Ön sevişme kadın için gerekli olan birşey bana göre, erkek zaten her daim hazırolda (sağlık problemleri yoksa).

Zaman tanıyın kendinize, tedavi gerektiren birşey olduğunu sanmam.
Kendinizi de şartlamayın, akışına bırakın.

bence o partnerle aynı anda orgazm olma mevzusu filmlerde var :KK70: ya da mucizevi insanlarda.bunun mastürbasyon yapmakla da alakası yok aslında.kendinizi tanımanızla alakası var, pozisyon değiştirin , partneriniz nasıl anlatsam stilini değiştirsin (hız, derinlik, ilişki sırasında yaptığı hareket vb) .bi de kafanızda düşünüp durursanız olmaz, rahat bırakmalısınız yani oldum mu olucam mı niye olmuyo olmamalı.
Yok artik ya o kadar da ulaşılmaz bişey değil arkadaşlar aynı anda orgazm olmak. Afedersiniz ama benim gibi cinsel istek konusunda git geller yaşayan bir odun bile olduysa siz haydi haydi olursunuz ya o kadar büyütmeyin orgazmi kafanizda :))

Yok artik ya o kadar da ulaşılmaz bişey değil arkadaşlar aynı anda orgazm olmak. Afedersiniz ama benim gibi cinsel istek konusunda git geller yaşayan bir odun bile olduysa siz hayli hayli olursunuz ya o kadar büyütmeyin orgazmi kafanizda :))
nazar değdirme :KK70: :KK70: 1.5 dk da ilişkiyi tamamlayan adamlar etrafta

Sizinki yine iyiymis benim orgazm olmam icin klitoral vibrator kullanmam gerekiyor. Seks esnasinda da distan bir uyarilma olmazsa orgazm olmuyorum. Daha dogrusu sadece disardan bir uyarilma cok yuzeysel geliyor yeterli gelmiyor sadece icerden de zevk alamiyorum pek. Ikisi birlikte olmali. Ama bence bu normal bir sey normal oldugunu okumustum bir yerde. Ben kafama takmiyorum bunu...

Sizinki yine iyiymis benim orgazm olmam icin klitoral vibrator kullanmam gerekiyor. Seks esnasinda da distan bir uyarilma olmazsa orgazm olmuyorum. Daha dogrusu sadece disardan bir uyarilma cok yuzeysel geliyor yeterli gelmiyor sadece icerden de zevk alamiyorum pek. Ikisi birlikte olmali. Ama bence bu normal bir sey normal oldugunu okumustum bir yerde. Ben kafama takmiyorum bunu...
Bence de son derece normal. En doğrusunu yapıyorsunuz takmamakla kafaya. Boşverin keyfinize bakın. Önemli olan zevk almak, nasıl olduğunun bir önemi yok.

X