Klinik bera sonucu araştırmalarım

yazgi12048473

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2023
64
7
28
Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adı ile başlamak isterim
Merhaba arkadaşlarım evladım hiç bir risk grubunda olmamasına rağmen genetik veya yanlış ılac kullanımı gibi durumlar bile yokken işitme kaybı çok hafif seviyede çıktı bir ay sonra da kontrol betamız var risk almayı phonak cihaz aldık mahvoldum bu süreçte ve sureklı tedavi araştırdım İstanbul’da Cem devge KBB profesör doktorunu buldum kendısı lyrex 1 tedavisi ile kulaga jel enjekte ediyormuş engelliler sitesinde bulabilirsiniz tedavi yaptırıp sonuç alanları. Maliyeti yüksek ama 20 desibele kadar kazanç sağlayan çocuklar var fazlasını görmedım ve öğrendiğim kadarı ıle de en fazla bu kadar kazanç ıkıncı dozu da yapabiliyormuş ben bebegıme yaptırmayı düşünüyorum allahtan umut kesılmez belki daha da iyi olmustur bu süreçte büyüdüğü için tepkileri cihazla da cıhazsızken de aynı gibi geliyor ama ben bu tedaviyi de yaptırmayı düşünüyorum burda da yazmak paylaşmak istedim ki belki başkalarına da vesile olur araştırın tabi Google da Cem devge lyrex 1 tedavisi diye yazınca çıkıyor Allah tan umut kesılmez rabbim hıc bır anneyı evladı ıle sınamasın daha kötü planlar var şükrediyoruz elbetteki ne olur yanlış anlaşılmasın hani her anne bebeği ile güzel vakit gecırmek ıster gelecegını bu şekilde düşünmek istemez ama ben aylardır bu durumun ıcınde ılerısini düşünerek korkuyorum ilerlerse Ya akran zorbalıgına uğrarsa ya şöyle Ya böyle diye Allah’a sığındım rabbim evlatlarımızı sağlıkla buyutmeyı nasıp etsın . Bu umudu sizlerle paylaştım inşallah fayda sağlar Allah’a emanet olun

X