KLEBSİELLA PNEUMONİAE

1nure

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
107
13
23
Merhaba kızlar idrar tahlilimde 7 lökosit kültürdede bu bakteri çıktı dün cipro antibiyotik kullanmaya başladım bir hafta sonra tekrar kültür vericem internette çok dirençli bir bakteri olduğu ve kolay kolay geçmediği ciğer yıkımına sebep olduğu yazıyor bu hastalıktan kurtulan varmı morelim çok bozuk lütfen yardımcı olun 😞😞

Çok geçmiş olsun umarım şikayetleriniz geçer ilaçla. Hastalığı bilmiyorum ama Allah şifa versin

Merhaba kızlar idrar tahlilimde 7 lökosit kültürdede bu bakteri çıktı dün cipro antibiyotik kullanmaya başladım bir hafta sonra tekrar kültür vericem internette çok dirençli bir bakteri olduğu ve kolay kolay geçmediği ciğer yıkımına sebep olduğu yazıyor bu hastalıktan kurtulan varmı morelim çok bozuk lütfen yardımcı olun 😞😞
Akcigerine bulasmadigi takdirde sıkıntı yok senin idrar yollarinda bende 3 yildir cekiyorum bu bakteriyi idrar yollarimda icmedigim antibiyotik kalmadi antibiyotik ignede vuruldum malesef ilaclar etki etmiyor ureme olmasada varligi devam ediyor sadece yuz binin uzerine cikinca bakteri sayisi hastane ölcüm yapiyor ve ureme cikiyor

Akcigerine bulasmadigi takdirde sıkıntı yok senin idrar yollarinda bende üç yildir cekiyorum bu bakteriyi idrar yollarimda icmedigim antibiyotik vurulmadigim igne kalmadi malesef ilaclar pek etki etmiyor

Senin akcigerlerinde degil ciger yikimi olmaz idrar yollarinda bende 3 yildir cekiyorum bu bakteriyi idrar yollarimda icmedigim antibiyotik kalmadi antibiyotik ignede vuruldum malesef ilaclar etki etmiyor ureme olmasada varligi devam ediyor sadece yuz binin uzerine cikinca bakteri sayisi hastane ölcüm yapiyor ve ureme cikiyor

X