KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Neden ki? Bi şey mi oldu anlamadı ben Muhabbetimiz güzel ya sıcak samimi.
Ee sen kaç yasindasin evli misin? Çoluk çocuk?

bırsey olmadı cnım bana gore.gerıye dönük okursan orda war:) evet baya bı sıcak samımı hemde :))) yas 26 cnm.evlıyım.cocugum yok henuz .sende ne war ne yok

Her zamanki gibi iyiyim. Bebisle uğraşmaya devam

Ooo senin de mesain gece başlıyo desene ama hani bebek uyumak istemez her şeye gülmek ister falan o halleri çok şirin oluyo..
Estağfirullah efenim, iyiyis çok şükür, sis nasılsınıs
Ben de iyiyim şükür Efendimiss sen kaç kilosun ya? Spora gidiyorsun? Yani sağlık için mi gidiyorsun yoksa kilo vermek için mi?

Aynen canım dakka başı onunla oynamamizi istiyor. Birde cilveli ki teyzesi
Allah sanada nasip etsin cnm

kaç yıllık evlısın cnm?
2 yıllık çok şükür ))

Aynen canım dakka başı onunla oynamamizi istiyor. Birde cilveli ki teyzesi
Allah sanada nasip etsin cnm
Oyyy ellerini yerim onun. Çok sekerler yaaa. Ablamin oğlu var bi gün gormesem dayanamiyorum. Amin Aminnnnnnn.
Allah bağışlaSin evlatlarinizi canım. .

Ben de iyiyim şükür Efendimiss sen kaç kilosun ya? Spora gidiyorsun? Yani sağlık için mi gidiyorsun yoksa kilo vermek için mi?

Ben kendimi bildim bileli spor yaparım Bilge. Folklorle başlayan aktivitem voleybol, basketbol, atletizmle devam etti. 3 senedir fitness ve pilates yapıyordum. Sağ bileğim ve dirseğimde kireçlenme başlayınca fitnessı üzülerek bırakmak zorunda kaldım. Şimdi zumbaya gidiyorum. Benimkisi tamamen eğlence, keyif. Kilo problemim hiç olmadı şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…