☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

ooo senin gibi a takılmıyor desene
Hee ben burda seninle uğraşırken o sosyalleşiyor

Ha tamam oldu simdi :)
O filmi bilmiyorum ben ayipli miydi :)
Anne ve babamla film izlemekten mumkunce kacinirim cunku belli olmuyo bu filmlerin sagi solu
Karı oca kendi p.. filmlerini çekiyorlar sonra o yayılıyor, toplamaya çalışıyorlar falan
İzleme zaten biran acaba çıksak mı dedim yani

Tuttum seni , bende türk filmlerini saçma buluyorum genelini nişanlımda türk filmi diye tutturuo , onun hatrına giriom uyuklayıp çıkıoz

Eheheh :) ya film tadinda dgl de dizi tadinda oluyorlar malesef
Ama kaliteli Turk filmleri de oldu onlarin hakkini yiyemem :) boyle adini duyurnlari izlerim :)

Karı oca kendi p.. filmlerini çekiyorlar sonra o yayılıyor, toplamaya çalışıyorlar falan

bizimde kk da pembe hayallerimiz var ama dimi

Eheheh :) ya film tadinda dgl de dizi tadinda oluyorlar malesef
Ama kaliteli Turk filmleri de oldu onlarin hakkini yiyemem :) boyle adini duyurnlari izlerim :)

pek yakında ya gitmişsindir o zaman aman allahım neydi o ya , koca salonda bir kişi gülüyordu , o da bekletinleri çok yüksek girmiş yazık gülüp duruodu hevesi kaçmasın diye ses etmedim

Hee anca hayal kuruyok
Pek yakında için hiç iyi şeyler duymadım o yüzden gitmedik biz

Bende hep filme girerken mutlaka yorumları okurum yoksa çok sıkılıyorum , nişanlım isme takıldı cmylmz ya hani güzeldir vs... girdik ama gelde bana sor uykum geldi , yok öyle boş saçma bir senaryo...Yeşilçam filmleri bile yanında daha asil kalıodur
Ben yabancı dizi takipçisiyim , evde netin var izlesene çok güzel sarıyor ve gerçekten kaliteli diziler...

Bende öyleyim ki, sürekli ya yabancı kanal, yada spor kanalı açık, Bizim dizi film sektörümüz iğrenç

merak ettim bak şimdi filmiii
bırak filmi foto bile çekmemek lazım bak sonra internette yayılıyor fln
ben i clooud ud internetle bağlantısını farkettiğim an sildim
felaket olacaktı ailem iyi iphone kullanıcısı olsaydı

olaya bak
benim telde çektiklerim icloud ile babamın teline de geçmiş meğer
fotolar da masum değil
bizimkiler farketmemiş
fotoları da sildim i cloud ları da telefonlardan sildim
bunu da babamın çektiği fotolar benim üelde görününce anladım
onun fotoları masumdu
saği solu çekmiş
halıyı perdeyi fln

Ucuz yırtmışsın :)

Çocuğun başına bela oldun İyi seyirler

ben ona en baştan demiştim benden kurtulamazsın boşuna deneme diye
valla musallat oluyorum bırakmıyorum
azcık deli olduğumu farketmişinizdir

bu arada cem yılmazın filmini seyrettim :) o da ayrı komedi yanlış filmi almışım kayıp kız diye gittim cem yılmazı izledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…