☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Selam lakabini gordun mu. Mahkemeden mi geliyorsun.

Gördüm gördüm, dedim ben siz bulursunuz diye Mahkemeden degil karin doyurmaktan geliyom Sözde esimle 5 günlük diyete basladik biraz göbek eritelim diye, sabah onda bi kellogs yedik saat ikide kentuckye gittik tika basa karnimizi doyurduk

Hosbulmusam

En guzeli seninki bence.

Kentucky kesin kolo verdirir. Iki haftaya tig gibi olursun.

En guzeli seninki bence.

Kentucky kesin kolo verdirir. Iki haftaya tig gibi olursun.
Sorma yaaa haftasonu dügün var hollandaya gitcez üc aylik hanile gibi offf Bu arada odam degismis, neden haber vermiyonuz hangi ara toparlanayim Yine tek sayi olmus yaaa ben cift sayilari severim beyau

Sorma yaaa haftasonu dügün var hollandaya gitcez üc aylik hanile gibi offf Bu arada odam degismis, neden haber vermiyonuz hangi ara toparlanayim Yine tek sayi olmus yaaa ben cift sayilari severim beyau

Bir rabia, bir sen zaten gobekli olan.

Yukari tasidik seni fena mi. Istersen 50 numarayi verelim. Hem cift hem de yuvarlak sayi.

ne haber kokoşlar

Bir rabia, bir sen zaten gobekli olan.

Yukari tasidik seni fena mi. Istersen 50 numarayi verelim. Hem cift hem de yuvarlak sayi.

Rabia benim kaybolan ikizimmi acaba diye düsünmeye basladim
Yok yok tamam beyau bisey demedik hemen tehdit Yukarda hava daha ferahmis oh beee

Iyiyim canim, senden naber? Bebis nasil

Son düzenleme:
Rabia benim kaybolan ikizimmi acaba diye düsünmeye basladin
Yok yok tamam beyau bisey demedik hemen tehdit Yukarda hava daha ferahmis oh beee

Iyiyim canim, senden naber? Bebis nasil

Ikinizi benzetiyorum ben.

Sizi mahkemeye vericem diye tehdit eden sendin. Biz mahkemeye vermeyiz. Laflarimizla doveriz adami.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…