Kk' nın En İyi Sonbahar\ Kış Günlük Giyim Kombin yarışmasına katılan arkadaşlar

Med deli misin sen?
Fistik gibisin!!!!!

Cok cetin bir yarisma olacakmis cidden. :)

Umarim katilimci sayin artar OKY!

Tombul fıstık
10 kilo aldım diyodum da "aaa hiç göstermiyosun" diyodunuz, aha işte kanıtı

Sağol balım, o senin fıstıklığınız..

Umarım bir daha ki sefere daha fazla katılım olur da yarışma açılır..

Medo saçları ne zamandan beri koyu kullanıyorsun pek bi yahşi olmuş
Ayrıca taba rengi mi ne deniyor bu cekete işte o rengi çok seviyorum ben kendime de yakıştırdığımdan
Tüh ya keşke bende kombin yapsaymışım bakalım bi dahaki kategori dolabıma uygun olursa katılmayı düşünürüm.

Sevgili edi tüm topiklerde bolca duyuralım yarışmayı da bi dahakine bol katılım olsun kk karışsın

Sedo benim saçlar belime kadar gelmişti..
Sonracıma %40 lık oksidanla bakır yoğunlaştırıcıyı karıştırdım, sonra noldu tahmin et
Saçlarımla donlarıma lastik geçebilirdim

Neyse uzun sözün kısası yaktım, kestim ve kestaneye boyadım
Nerden baksan 4 aydır falan bu şekilde..

Taba rengini ben de çok severim..Bolca kıyafetim var o renk..

Kötü olmuş be ben bu yüzden saçı açma işlemine falan giremiyorum çok tırsıyorum :18:

Neyse konuyu dağıtmayayım velhasıl güzel olmuşsun.

nihayet gördüm fotoğrafları:)) hepsi birbirnden şık olmuş hanımların.
Medcezir sen gerçekten her fotoğrafında farklı çıkıyorsun. yüz güzelliğine bayıldım. ayrıca hiçde bahsettiğin kadar kilolu değilsin

Teşekkür ederim :)
Yok epey kilo aldım, memnun değilim halimden..Zaten kalın bir yapım vardır, üstüne kilo hiç iyi gitmiyor..
Teşekkür ederim tekrar

herkes cik sik olmus ben oyumu hazala verirdim begendim. yetisebilseydim bende katilirdim diger yarismalarda takipte olurum artik.p makyaj yarismasinda iddialiyim goz makyajinda ustume yok

okypete eline sağlık canım keşke katılım çok olsaydı..ama olsun diğerleri için bi önizleme olmuş oldu bence..

katılan arkadaşlarım sizleride çok begendim ayrıca, hepiniz çok güzelsiniz..

Bu arada bütün kombinleri cok begendim..

Keske 5 kisiyle acilsaymis yarisma:26:

Oylama olsaydi oyumu birbiskremverseme verirdim.

Hazalida cok begendim ayrica

herkes cik sik olmus ben oyumu hazala verirdim begendim. yetisebilseydim bende katilirdim diger yarismalarda takipte olurum artik.p makyaj yarismasinda iddialiyim goz makyajinda ustume yok

teşekkür ederim kızlar :)

umarım diğer yarışmalar da katılım bu şekilde olmaz :18:

Kombinlerin hepsi birbirinden güzel bende oylama yapmaya gelmiştim fakat yarışma iptal olmuş:44:

5 kişinin katılıyla olmuyormu acaba:26: sağlık olsun katılan tüm arkadaşlara tşkler

kızlar çok üzüldüm ben. çok az katılım oldu. diğer konularıda düşünüyordum. abiy e giyimide ekleyim yazdıklarıma.
ama valla cesaretim kırıldı. açmaya korkuyorum:)

oky,
cesaretin kırılmasın hemen
Bir dahaki sefere daha çok katılım olacaktır, yarışmaların çok zevkli olduğunu bir öğrenseler sürekli yarışmak isteyecekler ama henüz kimse güzel vakit geçirileceğinin farkına varmadı

inşallah mune,
artık diğer yarışmalarda umduğumuz katılımı buluruz. makyajmı açsak ,abiye,yoksaaa gelinlik mi diye düşünmekteyim..
yenilen pehlivan güreşe doymazmış misali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…