Kk' nın En İyi Sonbahar\ Kış Günlük Giyim Kombin yarışmasına katılan arkadaşlar

Ben de katılacaktım ama zamanlamam yanlış oldu.
Hayırlısı diğer yarışmalara.

ne gerek var, onun herşeyden haberi oluyo ya zaten

kesinlikle arkadaşım öyle bir beklentim yok,en azından ''artık yok'' ,ama yine de unutulmamalı bu tarz şeyler
oky'cim kombin ,moda durumlarında iddiam hiç yok benim tarzım fazlasıyla salaşh,göz yorarım ben

kesinlikle arkadaşım öyle bir beklentim yok,en azından ''artık yok'' ,ama yine de unutulmamalı bu tarz şeyler
oky'cim kombin ,moda durumlarında iddiam hiç yok benim tarzım fazlasıyla salaşh,göz yorarım ben
Son 2yıldır salaşhda çok moda herkese yakışmaz sana yakışıyorki giyiniyorsun

Büyük bir taş geldi sanki yönetime doğru. Bence katılmalısın sen de gayet iddialı olursun Nil

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 2yıldır salaşhda çok moda herkese yakışmaz sana yakışıyorki giyiniyorsun

rahatlığı seviyorum sweetpantleriimle ,boyfriend jeanlerimle uyurum o denli canım

Büyük bir taş geldi sanki yönetime doğru. Bence katılmalısın sen de gayet iddialı olursun Nil

bildiğin kaya tşk ederim canım,kafam atarsa katılırım ben belli olmaz bana,bir tarz yaratırım ,Allah ne verdiyse,maksat muhabbet olsun,eğlenceli şeyler bunlar,ayrıca faydalı da:13:

bildiğin kaya tşk ederim canım,kafam atarsa katılırım ben belli olmaz bana,bir tarz yaratırım ,Allah ne verdiyse,maksat muhabbet olsun,eğlenceli şeyler bunlar,ayrıca faydalı da:13:

Kesinlikle.

Daracık skınylerden iyidir uzerimdeyken yemek yemeye korkuyorum

Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş Bu kadarı bile çok güzel
Bu bir başlanğıç inşallah diğer katagori daha şenlikli olur

Son düzenleme:
Okym keşke acilsaymis konuben uzun zamandır telden girdiğim için link paylasamadim malesef:26:
Kızlara bayıldım bu arada hepsi çok şıkama ikinci resmin canliligina bittim ne güzel mekan o öyle

iyice merak ettim fotoları:18::18::18:

Son düzenleme:
Okym keşke acilsaymis konuben uzun zamandır telden girdiğim için link paylasamadim malesef:26:
Kızlara bayıldım bu arada hepsi çok şıkama ikinci resmin canliligina bittim ne güzel mekan o öyle
az kişi katıldı canım ya. eskiden böylemiydi. çok ilgi olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…