Kk dostluklariiii

Amin insallah, buyuk kizim 3 yasinda kizkardesi dogdugunda tam 3,5 yasinda olacak. Huni iyi fikir
Benimde iki kız araları 4 yaş nerdeyse aynı senin gibi. Gözünü korkutmak gibi olmasın ama bittin bacım
Kocama sarılamıyorum tekme tokat vuruyorlar biri babam biri babacı diyor. Benimle hiç alakaları yok ben bakıcısıyım onların besle kargayı oysun gözünü hep baba hep baba neyse arada işime geliyor salıyorum babalarının üstüne ben keyif yapıyorum

Anaamm yandik desene kiz benim buyuk olan bana daha duskun babasiyla cok arasi yok. Ama esimle sarilip uzandigimiz zaman falan pis pis bakip ustumuze atliyor sonra babasina o sariliyo kucaginda yatiyo falan arada siz birbirinizi seviyorsunuz beni sevmiyorsunuz diye triplere giriyorbakalim kucugu nasil olacak.

Bana yapılır mı bu be pastalar pizzalar hıh. Sizin karşınızda 20 kilo vermiş bi kahve var akıllı olun aklınızı alırım...
Ne diyorum la ben gece gece açlık başıma vurdu zaar

Kocama şöyle ağız tadıyla bir hayırlı işler diyemedim hep itme saç çekme bu ne biçim iş ya. İkiside bana düşkün değildir valla hep baba. Büyük kızım dün eşimiz ne zaman gelicek acaba diye sordu ya orda bittim. İkimizin eşi ya babam diyor
Eşim çok dalga geçiyor benimle ben kendimi sigortaladım sen kendini düşün diyor

Ay nasil tatli oluyorlar bizim kizda biraz buyusun herhalde oyle olur simdiden babasinin kucagindan dusmuyor öpüyor sariliyor

Yaaa iştee sen 9 ay taşı bi hışım doğur et. Ağlayınca meme ver. Bir bakmışsın hooopp babcı olmuşlar.
Senin dediğin gibi aynı besle kargayı versin dalgayı (hoş bi laf değil ama nedense çok hoşuma gidiyor)
Buarada bi an annemi gördüm sanki karşımda. Bizde 2 kızız. Kardeşimle aramda 4 yaş var ve ikimizde (ben bıraz daha fazla) babacıyız

Ayy yok ya benim kiz hic babayi sevmiyor nedenini inan cozemedim. Bana cok duskun bebekliginden beri oyle, hatta esim onu sevmek opmek ister zorla yanina gider kendini opturmek istemez. Sadece esime karsi boyle sokaktan gecen insana sarilir sever o derece sicakkanlidir. Cozemedim ben bu kizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…