KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

anooom :S doğrudur öküzler çok...

bu tiplere ancak hayvan denir
buda hayvana haksızlık ama

cinsleri yok be ablam

ay ınanamıyorum öküzzzz heerifffffffff hayvannnn:mymeka:
tükce yetersiz böyle karaktersize

ay ben çook etkileniyom ya böyle şeylerden...
:sinifsinif::sinifsinif:

bunu okudum bi kaç gün kendime gelemedim
igrendim erkeklerden

aslında o adamı alcan şöyle götürcen ormana
kadın öyle degil böyle ilişkiye girilir diye kırılmaz deynekle dövücen agzını burnunu kırana kadar
sonrada o deynegi malum yerine neyse

alkisalkisalkisalkisalkisalkisBENCEDE

kısa ve öz yazacağım kimseyi sıkmak istemem....
bi ilişkim var farklı illerde yaşıyoruz. ama ilişkimiz 10 aydır devam ediyor.....
üç ay kadar önce onun bilgisayarına bi program sayesinde girdim..
erotik videolar mankenlerle kendisinin fotoshopları onlarca resim
gözyaşları arasında özür diledi affet dedi herkes bir şansı hakeder diye tamam dedim..
gel gelelim 3 hafta önce yine girdim bilgisayarına bu sefer cd de aynı vidyolar resimler vardı
unutmadan onun izni ile giriyorum bilgisayarına..

gelelim soruya..

ondan soğuduğumu hissediyorum önceden niye aramıyo niye mesaj atmıyo die düşünüp dururken şimdi telefonu yanımda bile taşımak zor geliyor.
onun ve ailesinin arkadaşlarının dediğine göre hissettiğime göre seviyor sensiz yapamam diyor yaşayamam ölürüm diyor
aklım aldatıldın kandırıldın ne işin var onunla diyor..ikilemde kaldım ne yapmalıyım yardım edin nolur

BUNLARIDA OKUMAKTAN HAL OLDUM CUNKU 1. YAPAN 2.CıYı KESINLIKLE YAPIYORRR

larısammmm kız konunu yenı gordum okuyunca guldum nasıl gercı sen banada dıle getırmıştım ama ben dahacık 24 yasındayım

Ayrıca 3.5 sene once yenı uye oldugumda kk yı kullanmayı bılmıyordum onume bı konu cıktı herkes oraya yazıyor zannettım
Konunun adıda kılo vermekle ılgılıydı bende kılo almak ıstıyorum kızlar yazdım anam hepsı bır oldu benı bı tasladılarkı sormayın

mankenlerle kendisinin fotoshopları mı
ee hasta bu adam. bildiğin sapık. neyi soruyo ki:uhm:

:roflol::roflol::roflol:

çok var bunlardan adi şerefsiz bunlarya kötükedihüso

2 bile az aslında haz alıyorlar sanki

biride sabahtan acmıstı topiği sevgilim gece 12 den sonra dogum gunumu kutlamadı diye gün cuvala girdi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…