KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

Az evvel aklıma geldi biliyor musun okypete ama dedim yazmıyım şimdi.
sempatiksalakcinni
Tam dolunay günü operasyona girişmek lazımmış sonra da o günkü çişinle bir güzel banyo gibi sürüpü edip o gece öyle yatacaktın.
bilmiyorumkismile
Ben mi yanlış hatırladım yoksa?
:ecrin_bebek:

hahha bi arada birisi konu açmıştı ya
kocasının menisini yüzüne sürüyomuş
bizim kızlardan biride cevap vermişti bende ishal olunca sürüyo o daha faydali demişti :roflol:

Son düzenleme:
efsane bir konuymuş o sırnaşık şeysırnaşık şey
neden banyoya gidiyon:jeyyar: yoksa yüzünü yıkamaya mı denedin sanırım :roflol::roflol::roflol:

kendimizce yardımcı olmaya calışıoz canım bazı erkedeşlere:lepi::lepi:
kısaca KK formülleride diyebiliriz
made in KK haydar dümen:roflol::roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

yüze mi yo artık. akannehir üstüne para verseler yapmam. tüylerimle mutluyum ben.
benimde midem bulandı öğğğğğğğğğ!

hahha bi arada birisi konu açmıştı ya
kocasının menisini yüzüne sürüyomuş
bizim kızlardan biride cevap vermişti bende ishal olunca sürüyo o daha faydali demiştim :roflol:

öğğğğğğğğğğğğğ! akannehir

Önce limonata sonra kaymak dediniz ya tamam artık.
Artık ikisini de yiyemicez.
:dilcikar:

bencede akannehir

az önce çıktı bende orayı izliyorum ayyy baska sehirlerden aynı anda aynı yeri dinliyoruz ay ne kadan mutluyummmmkaydirigubbakcemile3

valla. çok ilginç. demin, demir demirkan vardı. herife dibim düşüyor. zaten görmüştüm kendisini. pek yakışıklı ya kendileri.

ayy düşünsene kadın çişini yüzüne sürüp yatıyor herüfüde tepikliyor kadın git çiş kokuyon diye sempatiksalakcinni akannehir

evet yüzede iyi gelio ohhh kaymakkkkaydirigubbakcemile3

yapan var ama sempatiksalakcinni

ya hanımlar gerçekten doğru bu belgeselde izlemiştim afrika kadınları yapıyormuş bunu dikkat edin ciltleri gerçekten pürüzsüz.

kendi arkadaşımdan biliyorum bunu çok sivilceli bir cildi vardı sırtı filanda öyleydi inanın geçti bu sorunu

eyfel kulesinimi tarif ediyon sne kuzum:roflol::roflol:

benimkiler onlara rakipde verebilirim istersendelikafaduldendelikafadulden
hahha tam olarak istediğim bu iştee:))
yok yok idrarın resmini çeksin. biz bakarız ,renginden anlarız ,hamile mi değil mi. ton bile fark ediyormuş.:roflol:
kaydirigubbakcemile3 yarıldım suanda
yok yaw yatağın resmini çekip eklesin bize biz hamile mi dğeil mi anlarız
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 cok alemsınız ya
evet doğru bilgiler burda yasasın kk bak sen bizim tavsiyelrimizi iyi anla

senın bılgı ısıgında gıdıcem bebegım benı engın bılgılerınle aydınlat kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…