KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

ay ben üzüluyorum yaa en cokta cocuklarına böle bi r anne ne verebılrı yazıklar olsun abla bu insnlara

gerçi bir anlık öfkeyleyazılmış diye düşünüyorum burayada yazınca tepkler oluyor tabi

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...belik-korkusu-yardim-edin-2.html#post13946424

bu kızımıza ne demelı inanamıyorum ya daha yası kac yaptıgına bak bosalma tatmın olmadan bahsedıyooakannehir

manyak ya bu kız hem de uzaktan hamile kalmışmıyım diyor akannehir allah akıl versin bunlara çok kızıyorum ben bu gençlere alsanaalsanasmile

bacılar irkek var sempatiksalakcinni gerçi konuların baktımda tam erkekmi onuda anlayamadım enterasan erkeklerdenkaydirigubbakcemile3

o irkek ya nikine baksana uygun_san ohaoldumsmile
şikayet ettim zaten :mymeka:
görüp bakacağız guclubacismile

abla erkekte yani tam erkek oldugundanda şüpheliyim hani yarım erkek herhaldeay cok utandım:kedi:
bende kötü içeriğe bastım 1saat oldu kimse yok herhalde yetkili
kendinide nasıl tanıtmıs atletik vucutlu

asli hadi git cinsellige konu ac
sevgilim elimi tutmuyo
tutunca tuhaf oluyom sizce bu belirtiler hamülelüğün işaretimi de :hulya:

bah antrenör gibi takdikde veriyom sana:mymeka:
hadi ekşın yarat bize

hadi koccccum benimmmmm:mymeka::mymeka:

ama yeni nıck alıp yapcan altınada dipnot:kk da cok tanınan biriyimde ondan yeni nıck aldım

ama yeni nıck alıp yapcan altınada dipnot:kk da cok tanınan biriyimde ondan yeni nıck aldım

Larisa dan aldıgım takdik üzerine yazdıgımı size söylemem desin hatta

ne vuruyon nan delüü heee acıyımda kknın bayanları topıgı sarsın benı topa tutsunlar dımı

ne var yani bizim için topa tutulsan cok şeymi?:umursamaz:
arkadaşlık kötü günde ekşın yaratmak degilmi haaaakaydirigubbakcemile

:umursamaz::umursamaz::umursamaz:

yohhh

link verde ekşını bulalım

ekşın meraklısı seni sempatiksalakcinni

abla erkekte yani tam erkek oldugundanda şüpheliyim hani yarım erkek herhaldeay cok utandım:kedi:
bende kötü içeriğe bastım 1saat oldu kimse yok herhalde yetkili
kendinide nasıl tanıtmıs atletik vucutlu

iwittt ya bende gördüm profilinde yazıyordu akannehir

buna çözüm bulunmalı bence bilmiyorumkismile

olmamı ekşın
kızım sen uyma bu larisaya
yoldan çıkartmaya çalışiiiiseni sempatiksalakcinni

delüüüüü seniii alsanaalsanasmile

kızın başını yakacak şimçik

sonra ver elini mapıs demi :gitme:

iwittt ya bende gördüm profilinde yazıyordu akannehir

buna çözüm bulunmalı bence bilmiyorumkismile

sonra ver elini mapıs demi :gitme:

abla senin haberin yok amonra mapusa düştü die üyeliğini sildirdi carsıdan aldım 1 tane eve geldim 15 tane yazmıs 4 gun gecen haftada eksi rep verip neden yazmadı diye 2 gün kızdı oda küstü :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…