KK ceplere zarar mı :)

**garfield**

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.561
9
43
Ya arkadaşlar forumu çok seviyorum, güzel vakit geçiriyorum ama bende son günlerde burda duyduğum herşeyi gidip alma gibi bir huy oluştu. Daha az önce evdden markete gitmek için çıkacaktık eşimle. Ben de o hazırlanırken KK'ya bakıyodum . Bi arkadaş arkonun böğürtlenli kremi çok güzel demiş. Markete girer girmez gidip aldım. :eek:
Şİmdiye kadar aldıklarım:

Göğüs büyütmek için melek otu
nar çayı
elma sirkesi (daha açmadım bile)
et yemekleri için hardal sosu (tadını hiç sevmedim)
cilt için Bebak krem ve sütü (bana çook yağlı geldi)
Bepanten krem :eek:

daha aklıma gelmiyo ama vardır bişeyler daha. gerçi çok masraflı şeyler diil ama..
zamanla abartır mıyım diye korkuyorum valla.:1shok:

Son düzenleme:
bende burda cok övüldügü icin estee lauder fondöteni almayi düsünüyorum pahali olsada :))
bide burda herkesin evine baktikca daha kaliteli seylere bakar oldum, bu gidisle evime müthis para harcicam :))

sanırım bi de eve temizlikçi almaya karar verdim. yetişemiyorum herşeye. ev hanımları bile alıyomuş, okudum burda. al sana +70-80 ytl masraf daha.

15 günde bir alabilirsin, geri kalan günlerde sen yaparsın..
hem işin hafifler hem de daha aza mal olur..

zaten ancak ayda iki ayda alabilirim cam sile, halı silem gibi işlere o da. diğerlerini ben yapıyorum bi şekilde. sağolsun eşim de yardım ediyo. gerçi o kadın almaya gerek yok, ben yardım ederim 2 günde bitiririz işleri diyor.:kahve:

zaten ancak ayda iki ayda alabilirim cam sile, halı silem gibi işlere o da. diğerlerini ben yapıyorum bi şekilde. sağolsun eşim de yardım ediyo. gerçi o kadın almaya gerek yok, ben yardım ederim 2 günde bitiririz işleri diyor.:kahve:

böle kocanın hatrına alma kadın madın
yazık yardım ederim demiş ya :)
aferin çok takdir ettim

böle kocanın hatrına alma kadın madın
yazık yardım ederim demiş ya :)
aferin çok takdir ettim

gerçekten çok fedakardır kocacım. benden daha fazla hatta.:asigim: Bazı günler dersi öğleden sonra 3'te olduğu halde sırf benim için sabah 6'da kalktığı olur. yemez yedirir, giymez giydirir. senağlama Allah bütün bekarlara böyle koca nasip etsin valla.:1hug:

canım çok doğru söyledin.Ben de birçok şey aldım,umarım dedikleri gibi çıkar da boşa para vermemiş oluruz

kızlar ihtiyacımız varsa tabiki tavsiyelere bakıp alıyoruz.... ama abartmanında bi alemii yokk. sahsen sırf yok efendim begenilmiş diye gidip ihtiyacım olmayan bişe almaammm emnim sizlerde öylesinizdirr....

X