Göz Makyajı Kızzzlllaaarr bugün aldığım cicilerim

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

revindell

SatanistKesenPsikopatCat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
2.428
20
canlarım selamlar hepinizee opuyorumnanaktan
Biraz önce yemek molasından dönerken aldığım ürünleri yazıyorum hemen,
Maskara ; maybelline newyork the colossal volum express 12.49TL
siyah göz kalemi: Deborah milano extra eye pencil 18.50TL
göz çevresi nemlendiricisi; Innova Gel contour plus 34TL

Kızlar maskara süper öncelikle hem kıl hemde iğne fırça özelliği var kokusu çok hoş , hem tek tek ayırıyor kıvırıyor ve dolgun bir görünüm veriyor kesinlikle topaklanma yapmıyor çok hoşuma gitti (hemen işyerinin lavabosunda denedimkaydirigubbakcemile3)

Göz kalemi Deborah tamamen bitkisel içerikli olup doğal ürünlerden yapılmış, akmıyor ve bulaşmıyor..

Göz çevresi nemlendiricisi; Innova yı ilk defa kullanıcam ama çok tavsiye etti dermakozmatik bir ürün olduğu için genç ciltlere öneriyorlar, yeşil çay özleri var..

$besl18_maybelline_masacara.jpg

$26_0.jpg

$08.050.0063.047401t4.jpg

harcadın harcadın paraları geldin dimi :roflol:
o maskara cok guzel evet bızım ısyerınde bırı kullanıyo

ya şu kozmetik ürünlerine çok para vermeyi bi benmı bilmiyorum hiç elim cebime gitmiyo söz konusu kometik olunca:eek:klava::bbo: hayırlı olsun cicilerin cnm güzel günlerde kullan....

harcadın harcadın paraları geldin dimi :roflol:
o maskara cok guzel evet bızım ısyerınde bırı kullanıyo

heee cüzdana ağarlık yapıyosu boşalttım biraz kaydirigubbakcemile3
yok be tatlım bende öyle deli dehşet para harcayan birisi değilim zaten göz çevresi kremi faturayı kabarttı ama yorgunluktan göz altlarım karardı kapatıcı sürüyorum morumsu bir renk alıyor hayatımda ilk defa kullanıcam göz çevresi için dedim kaliteli bişey olsa ayrıca dermakozmetik deyince dayanamadımaklinialirimsmile

ya şu kozmetik ürünlerine çok para vermeyi bi benmı bilmiyorum hiç elim cebime gitmiyo söz konusu kometik olunca:eek:klava::bbo: hayırlı olsun cicilerin cnm güzel günlerde kullan....
,
evlenince zor harcarım canım o yüzden şimdiden hevesimi alıyorum kaydirigubbakcemile

heee cüzdana ağarlık yapıyosu boşalttım biraz kaydirigubbakcemile3
yok be tatlım bende öyle deli dehşet para harcayan birisi değilim zaten göz çevresi kremi faturayı kabarttı ama yorgunluktan göz altlarım karardı kapatıcı sürüyorum morumsu bir renk alıyor hayatımda ilk defa kullanıcam göz çevresi için dedim kaliteli bişey olsa ayrıca dermakozmetik deyince dayanamadımaklinialirimsmile

canım benım umarım umdugun faydayı gorursun walla...öpüyorum senii.. Şeniz

Paraları yedin geldin yani :lepi:
İyi günlerde kullan cnm bayanssulusmile

sağol canımmm sağolll bayanssulusmile ama inan göründüğü kadar para harcayan birisi değilim :kedi: bu arada fikir olsun diye yazdım fiyatları hee sakın tikilik yaptığımı düşünmeeeyinn vall vurarıımmmguclubacismilekaydirigubbakcemile3

sağol canımmm sağolll bayanssulusmile ama inan göründüğü kadar para harcayan birisi değilim :kedi: bu arada fikir olsun diye yazdım fiyatları hee sakın tikilik yaptığımı düşünmeeeyinn vall vurarıımmmguclubacismilekaydirigubbakcemile3

heçte bilem vuramazsın bende sana vurarım :roflol:

güle güle kullan cicm biz kadınlar hastayız makyaj malzemelerineeeee:eek::dance:

X