kızm olacak...

lalezar_bilgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
28
2
43
arkadaşlar bu gün kontrole gittim 15+1 olmuşum öyle mutluyumki kızım olacakmış çok istiyodum doktor ultrasonda uzun uzun baktı elleri ayakalrı hatta ayak parmakları bile belli oluyomuş yüzünüde gördük ama pek anlaşılmıyodu birdaha burdaki olumsuz yazıları okumıycam bir haftadır gözüm euyku girmiyodu kalbi durdu zannediyodum artık öyle bişeyler düşünmiycem çünkü bebeğim gayet iyiymiş keyif yapıyodu gördüm hatta kalp atışlarını bile duydum bu güne kadar duymamıştım gittiğim hastanelerde dopler cihazı yoktu işte böyle bu gece rahat rahat uyuyacağım rabbim herkese yardımcı olsun ayrıca bu mutlu haberi sizlerle paylaşmak çok güzel hepinizi çok seviyorum...

canım benim ne mutlu sana. Allah sağlıkla kucağına almayıda nasib etsin. bende bugün ilk defa keseyi gördüm. inşallah bende hayırlısıyla bebeğimi kucağıma alırım

Allah gönlüne göre vermis arkadasim insallah saglikla kucagina alirsin yavrunu...bir daha kötü düsünüp te hic moralini bozma...Allah im butun hamisleri korusun insallah....
Eeee darisi da cinsiyetini ogrenemeyen arkadaslara ve bana:)))

hayırlı oslun canım benım eşim de tam bır kız cocuk hastası..benım ıcın hıc farketmez ama kızımız olursa daha mutlu olucaz sanırım..allah ahyırlısını verısn..bend ebır sonrakı kontrolumde ögrenecegım cınsıyetını..hayırlısı bakalım..

canım Allah tamamına erdirsin.Allah gönlüne göre vermiş demekki...tebrikler.

a.s.Allah tamamına erdirsin arkadaşım bebişini sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin cinsiyetinin kız olmasınada sizin adınıza sevindim darısı bizlere yani benim gibi kız bekleyenlereyerimseniben

Hayırlı olsun canım şimdiden. Ben de 23. haftamdayım ve kızımız geliyor inşallah. Çevremdeki herkes bana kız olduğunu öğrenince şanslı anne babanın kızı olurmuş ilk dediler :) Tabi ne olursa olsun sağlıklı ve aklı başında olsun. Buradaki olumsuz haberleri okumama konusunda haklısın arkadaşım, tek yol göstericin doktorun olsun her zaman. Tekrar tebrikler

canım gözün aydın benimde bikızım olcak kısmetse inşallah,dediğinede katılıyorum aynı zamanda burda yazan hiç olumsuz topiki tıklamıycam yazıyıda okumuycam beni de olumsuz etkiliyor.hele o anne karnın da bebek ölümleri diyebi başlık var o çok canımı sıkıyo.ama işte merak insan oğlunun yapısında var bakmadan edemiyosun sonrada aklıma olmadık şeyler geliyor.allah korusun

canım benim yaa Allah analı babalı büyütsün...hayırlısıylada kızını alırsın inş kucagına,insan böyle haberleri okuyunca heyecanlanıyo umutlanıyo bende bir an önce ögrenmek istiyorum ama bana daha varr...evet olumsuz haberleri okudukça insan herseyi kendine yoruyor..Allah yazmasın inş olsun pozitif düşünmek lazım bol bol dua edelim Allah emanet bebişlerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…