Kızlıkta Küçük dil gibi bişey var. Yırtık mıdır ?

Nicksiz4141

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
18
-1
Mrb. Nişanlım Askerdi. Düğünümüz olacaktı annesi ne yaptı etti bozdu. Oğlu anneci çıktı. Annesi başka kız bulmuş. Şimdi o kızı da istememiş bozdu aralarını.
Sorum şu;
Biz tatmin olma amacıyla kıyafetle sürtünme oldu. Yeni olmadı daha önceden olan bişey. Şuan hayatımda başka biri var ve nasipse evleneceğiz. O zamanlarda sürtünme hafif baskı olmuştu. Adete yakındı. Az kanama gelmişti. Sonra kesildi sonraki gün 1 gün sonra normal adet oldum. Hastaneye gidicez. Nikah vs için. Kızlık bakılınca görülür mü ? Ağzınızı iyice açtığınızda küçük dil görünür yaa ayna ile bakınca sağ yapışık sol yer dil gibi görünüyor. Yırtılma mıdır. Ayna ile bakınca anlaşılır mı. Yani vajinaya ayna ile bakınca küçük dil gibi bişey görünüyor.

Hay Allahim yarabbim yaaa guzelim hastaneye gitcekmissinizde hastanede kizligina bakmazlar , ben hic kizligima bakmadim neye benzedigini bilmiyorum googleda resimleri vardir ac bi bak

Malesef ayna ile bakılmaz yani kendin goremezsin hatta bakıyorum elle dokunuyorum falan derken olan kızlığı da bozarsiniz bence doktora gidip uygun bı dille anlatabilirsin doktor daha iyi bilir nasıl kontrol edeceğini hem evlilik öncesi muayene olmuş olursun

Yorum yapmak için yapma!
Bişey soruyorum. Yargılar gibi yapmayın. Herkes hata yapar. Yapmıştır. Sanki siz ak kaşıksınız.

Doktora gideceğim zaten ben kendim görebilir miyim diye Sordum. Teşekkür ederim

Kızlık zarınızı kendiniz değerlendiremezsiniz. Kızlık zarınızın da yırtıldığını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Yırtılmamıştır. Kızlık zarı vajinada 2-3 cm içerde

İnşallah nisanlin bunun için görünüyorsun hastaneye.
Nikah işlemlerinde bakılmaz böyle bir şeye gözle görülmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…