kızlık zarının dikildiği anlaşılır

krixpt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
112
26
doktorların söylediğinin aksine öyle zor bişey değil bunu anlamak için illa doktor olmak yada ileri düzey tıp bilgisine sahip olmak gerekmez

her ameliyat daha doğrusu her işlemde iz kaldığı gibi kızlık zarını dikiminden sonrada az da olsa iz kalır bunlar çıplak gözle çok rahat görülebilr

erkeğin tek yapması gereken kızlık zarı bozulmamış bi kadının genital bölge fotoğrafına bakıp ikisini karşılaştırmak

tabi doktorlar genelde hastaları rahatlatmak ve gelir kaybına uğramamak için sadece doktorlar anlayabilir diyo ancak o kadar zor değil bunu anlamak

uzun lafın kısası koçişleriniz eğer şüphelenirse ki bu kızlık zarı dikimleri artık çok yaygınlaştı bunu anlar

Kocişler neden şüphelensinler ki =) normal bakire insan gibi kan gelıyor ıstedıklerıde bu iyi yapılan rol ve onların ıstedıgı gıbı kaşa cımbız deymemış kız seklınden sonra anlasılmaz sen rahat ol cnm

Eşiniz deneyimliyse ve sen rolünü iyi dengelemezsen maalesef anlaşılır. Gerçi minareyi çalan kılıfı hazırlar saf anlamayacak erkekler nikaha oturtulur genelde.

Biri de ciksin desin ki;
ben hata yaptim, birine guvendim, sonra evlenmek icin operasyon gecirmek zorunda kaldim;
genc kizlarimiz siz benim dustugum hataya sakin dusmeyin, erkeklerin evlenme vaadiyle soyledigi her yalana inanmayin;
once okulunuzu okuyun, mesleginizi elinize alin sonra birseyler yasayin.

Iste o zaman cok daha farkli bakabilirim.

Burada konu acip , ay ben diktirdim sekerim sende yap, rolunu iyi oyna , birsey anlamaz, birsey anlasilmaz diyenlerin samimiyetine hic mi hic inanmiyorum. Bana gore her seyi yasayip ben bakireyim diyenler de ayni kafadan.

Inanmasam da anlasilsin anlasilmasin bize ne degil mi? Her koyun kendi bacagindan asilir degil mi? Bir gun soylenen yalanlar mutlaka ortaya cikar degil mi??

Eeee o zaman bize ne, sahiden...:26:

P.S.Tecavuz ve kaza ile bir sekilde basina gelenleri bunlarin disinda tutuyorum. Evlilik disi iliski yasayip gogsunu gere gere ben bakire degilim diyenleri de...

Son düzenleme:

okurken gözlerim yuvasından fırladı

evlendiğim gece 'kocişim' 33:) elinde bakire bir kadının vajinasının fotoğrafıyla benimkini karşılaştıracak, ben de aradaki yedi farkı

bulmasını mı bekleyeceğim

bunu yapan adam bildiğin sapıktır ötesi yok.

nasıl bir bakış açısıyla yaklaşıyorsunuz olaya anlamadım.

yok hayatım kocan daha önce gördüyse dikilmemeiş bi zar elinde fotoğrafla bakmasına gerek kalmaz çizilmiş bi araba görünce çizildiğini anlamak için çizilmemişe mi bakmadığı gibi :))

bunun için doktor olmak değil tecrübeli olmak lazım sonuçta doktorlar bi kadını uzun uzuuuun testlere tabii tutup bunun zarı dikilmiş demez bi bakışta anlar

Evet anlaşılması inanın mümkün değil, doktorların hepsi ağız birliği mi yaptı bu konu ile ilgili? Şunları kekleyelim de paralarını alalım mı dedi? İnanın yok öyle birşey dikişler zaten kendiliğinden eriyen dikişler işinin ehli bir doktor yaparsa "doktor hariç" kimsenin anlamasına imkan yok. Nereden mi biliyorum çünkü ben de bu operasyonu geçirdim , ilk halini , operasyon öncesini ve operasyon sonrası halini çok net biliyorum arada gözle görülür bir fark yok. Tamamen ilk hali gibi. Bu konu sahibinin böyle bir operasyon geçirmediğini biliyorum ve lütfen bu operasyonu düşünen arkadaşlarımızı yanlış yönlendirmeyelim. Herkesin vicdanı kendine..

Karşındaki erkek deneyimli ise ve sen rolünü iyi yapamazsan evet erkek anlar gerçi bu işlemi yapan a dan z ye bilir bunları ona göre hareket eder kandırma amaçlı olduğu için dikkatli davranılır.

Kusura bakmayın ama çok saçma bence.Çünkü türlü çeşitli zar ve vajina çeşidi var...Kimisi çiçek yaprağı gibi kat kat, kimizi karınca yuvası gibi falan...Herkesin vajina ve zar yapısı o internette gördüğü fotoğrafla aynı olacak diye bi kaide yok...

Karşındaki erkek deneyimli ise ve sen rolünü iyi yapamazsan evet erkek anlar gerçi bu işlemi yapan a dan z ye bilir bunları ona göre hareket eder kandırma amaçlı olduğu için dikkatli davranılır.

Minareyi çalan kılıfını hazırlar oldu yani :) Evet dikkatli davranılması lazım haklısınız..

bunları düşünmeden önce olayı yaşamasanız daha makbul,
madem bunu yanlış olarak görüyor ve bile bile yapıyosunuz sonrada diktirme derdine düşüyosunuz ya diktirmeyin ya yapmayın yazık endişelerinize korkularınıza

Minareyi çalan kılıfını hazırlar oldu yani :) Evet dikkatli davranılması lazım haklısınız..

Aynen öyle değil mi ? Hiç bir şey bilmiyormuş gibi yapmaları lazım iş diktirme ile kalmıyor ki sonra nasıl kandıracaklar kız diye kendilerini yutturacaklar.

erkekler anlar herzaman girdiginde malesef

erkekler anlar herzaman girdiginde malesef

İlk gece anlayamaz çok dikaktli olmalı ki yapanların maksadı da belli ve işini iyi biliyor zira geneli evlenecek erkek bakıyorlar saf deneyimsiz olsun diye ileri de nasıl olsa inandı bitti diye rahatlığa girerlerse anca o kısıma da ben girmiyeyim.

Yazdığınız her cümleye katılıyorum.
Ayrıca güveninizi kazanıp sizleri kandıran, birlikte olup sonra yüzüstü bırakan adi erkekler ne kadar yalancı ise sizi seven değer veren erkekleri hymenoplasti ile kandırdığınız için sizler de onlar kadar yalancısınız maalesef. Dürüstçe herşeyi anlatmak varken bu olaylara girmek neden?

Son düzenleme:

hanımefendi doktor bi arkadaşımın dediğine göre yazıyorum gerçi öğrenciği tam olarak bitmedi ama

şimdi şöyle bişey var bu ameliyatlar zarı eski haline getirmez sadece bi baskı durumunda kanayacak duruma getirir bunu bi doktor 1 sn lik bakışıyla anlayabilir başka birininde yapması gerek sadece dikilmiş bi zar la karşılaştırmak ve bakire bi zarın yırtılmasıyla gelen kanın rengiyle dikilmiş bi zarın kanamasıyla gelen kanın rengi bile farklı olduğunu söylüyolar

yani bi erkek eğer şüpheliyse ve tecrübeliyse bunu çok rahat anlayabilir

Olur mu erkek milleti hepsine müstahak birlikte oldu niye evlendi ki sanki mecbur evet derken aklınızdan ne geçiyordu çoğuda üni bitiryor küçük değiller üstelik biri de çıkıp sevdim yaşamak istedim yaşadım demiyor yada okul bitti artık eve kız gitmek istiyorum yada evlilik geldi kız sansın diyemiyor aile ve çevre sonradan çıkmıyor ortaya zaten burada konu açanlar diğer kısımlarda da açıyor ama iki tarafta da aynı olay farklı şekil alıyor. Ve size de katışıyorum o kötüledikleri erkeklerden bir farkları yok.

Son düzenleme:
gerçekten seven bir adam sevdiği kadının dürüstlüğü karşısında önünde eğilir
gerçekte sevmeyen bi adamla zaten koca bi hayat yaşanmaz
çok yanlış yerden bakıyorsunuz hayata
bu korkularınız çok yersiz kızlar..

hayat dürüstken bile bu kadar zor
rol yapmaktan usanmıyor musunuz, ölmüyor musunuz anlamıyorum..

yargılamak haddime değil, herkes kendi yaşadığını bilir ama
nedeni ne olursa olsun, size inanmayı tercih eden bi adamı kandırmak
ve bundan zevk almak acınası..

keşke yalanla dolanla geçecek bi hayat yerine
gerçek ve samimi yaşasanız hayatı
üzülüyorum.

gel vajinana bakıyım aradaki farkı bulayım diye yaklaşan bir adamla zaten benim işim olmazzzz olamazzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…