Kızlık zarım bozuldu mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

qwc

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2023
21
-28
Ben bekarım fakat kafama taktığım bazı şeyler oldu 3 4 aydır da takıntı yaptım. 2 sene önce felan duşta vajina bölgemi temizlerken yanlışlıkla parmağım çarpmıştı ve regl günümdeydim acı hissettim ama vajinamim dişinda diye hatırlıyorum bu kadar basit mi bozulması bilemiyorum hic cinsel iliski felan yaşamadım ama takıntı ettim maalesef ne olur yardimci olun

Son düzenleme:
Zarın olduğu yere öyle alelade çarpamazsınız, kasten yapmanız lazım çünkü içerde kalıyor. Çok basit bir araştırma yapıp bunun mümkün olmadığını anlardınız. Biraz akıl ya

Kızlık zarı 1.5 2 cm kadar içeride, oraya da çarpmadıydanız sorun yok.
Yani sanmıyorum bile isteye parmağımı sokmadımki büyük ihtimalle dış kısıma gelmistir hani acı hissedince de tedirgin oldum yine de teşekkur ederim

Zarın olduğu yere öyle alelade çarpamazsınız, kasten yapmanız lazım çünkü içerde kalıyor. Çok basit bir araştırma yapıp bunun mümkün olmadığını anlardınız. Biraz akıl ya
O kadar araştırma yaptımki ama bazı sitelerde baskıyla felan bozulur yazıyordu kaza sonucu diye yaziyordu bende arastirdikca kendimi korkutup durdum birde kızlık zarı 2 cm iceride olmasına rağmen gözle görülebiliyor aynanin karsisina geçip baktım hafif ıkınınca adet kanının akacağı delik gözüküyor baktığımda da herhangi bir bozukluk göremedim zaten delikde geniş durmuyor bozulmamıştır bence de

Ben bekarım fakat kafama taktığım bazı şeyler oldu 3 4 aydır da takıntı yaptım. 2 sene önce felan duşta vajina bölgemi temizlerken yanlışlıkla parmağım çarpmıştı ve regl günümdeydim acı hissettim ama vajinamim dişinda diye hatırlıyorum bu kadar basit mi bozulması bilemiyorum hic cinsel iliski felan yaşamadım ama takıntı ettim maalesef ne olur yardimci olun
Yok o şekilde bozulması imkansıza yakın

Abartın iyice. Kanama falan bile olmamış. Vajinanıza her çarpan şeyde kızlık zarım mı bozuldu acaba diye düşünür müsünüz?

Abartın iyice. Kanama falan bile olmamış. Vajinanıza her çarpan şeyde kızlık zarım mı bozuldu acaba diye düşünür müsünüz?
Normalde asla aklıma gelen bir şey değildi ama durduk yere aklıma geldi bende korktum ister istemez sonuçta iç kısıma bir şey ilerletmedim ama acı hissettiğimi hatırladım bir anlık acaba oyle bir sey olmuş mudur diye düşündüm

Normalde asla aklıma gelen bir şey değildi ama durduk yere aklıma geldi bende korktum ister istemez sonuçta iç kısıma bir şey ilerletmedim ama acı hissettiğimi hatırladım bir anlık acaba oyle bir sey olmuş mudur diye düşündüm
Yok bişi olmaz merak etmeyin ben eşimle ilk kez yapacağımızda baya zorladik öyle bozuldu kan geldi sert ve çok baskılı birşey olması lazım ve hemen ucunda değil yani derine girmesi lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X