KIZLIK ZARI

Çok baskıcı bi aileniz varsa Kandırmaca gibi olacak ama adetinize denk getirin başka çareniz yok gibi

Herkesin kanamıyormuş ki boşuna ameliyat olmayın bence
sizin yerinizde olsam mevzuyu hiç açmam
eğer ola ki sordu
eğer pişmansanız saklayın derim bir daha yapmamak üzere
yok yine yapardım diyorsanız ki o size ait bir davranış demektir (ifade edemedim ama neyse) o zaman bence söylemelisiniz
çünkü sizi olduğunuz gibi bilmeli
herkes hata yapar pişman olunca bunu saklamakta sakınca olmamalı diye dşünüyorum

bu kizlar nerden bu kadar cahil bu kadar kullanirlr oldu alrina yatarken hic babani anani dusunmedinmi yavrum rabbim evlatkarimizdn yanada yuzumu hep guldursjn yuzumuzu kizartacak egdirecek seuler yapmasin insallah devir namus devri anlasilan sag saglim gelin etmek buyuk bir hayat mucadelsi desene

Yaptığının Hatanın günahı seninle Allah Arasında. Allah affedicidir.hiç birimiz Günahsız değiliz . Bu planladığın bana doğru gelmedi. Günahı başka bir günahla örtmeye çalışmak. Birini bu şekilde kandırmak kul Hakkı'na girer. Valla bâkire olmadığını gizlemeden evlenen bir Sürü insan tanıdım, gayette mutlular. Evleneceğin kişi seni seviyorsa her şekilde kabul etmeli. Senin yerine koydum kendimi. Ben olsam şunu yapardım. Evleneceğim kişiye durumu açıklardım. Kişilik sahibi adam bunu herkese ilan etmez heralde. Kabul etmezse de yolunaçık olsun. Bulunduğum çevreden mecburum diyorsun ama Allah'a Hesabını veremeyeceğin bir günaha giriyorsun. Seni gerçekten sevecek bu şekilde kabul eden biri çıkması dua et bence bunu yapmak yerine. Tabi karar senin.

Uff zor bir durum kim ne derse desin adama soylese bile ileride basina kakmayacak mi ilk kavgada yuzune vurmayacak mi ileride cocukta olur bununla surekli tehdit edilir küçük yerlerde boyle seyler daha vahim durumlara yol aciyor bence ilinize yakin baska buyuk sehirde ameliyat ol arastir fiyat ogren 1 gunluk atla ameliyatini ol gel hata yapmissin herkes yapiyor cahilken kim hatasiz buyudu ki kimse kinamasin herkesin evladi var imtihanımiz nasıl olacak bilmiyoruz

Bencede yaptir kurtul. Ben sahsen yaptigim hatadan okadar pismanimki deli gbi pismanimve bu pismanligim kendim icin. Cunku suanda evlenecegim insani cok seviyorum ve ilk iliskimi onla yasamayi cok isterdim ilk gecemde acaba ne dicem nolcak diye dusunmek yerine onunla yasiycagim o unutulmaz ani dusunmek isterdim. Evlenen diger arkadaslarim gbi olmak isterdim. Keske bakire olsayfim keske okadar pismanimki. Sirf bu yuzden bakireymis gbi olmak icin diktirmem lazim ve sevdigim insanla bunu yasmak istiyorum

Nedense bu kızlık zarı dikim konularında dikkatimi hep şu çekiyor: çok pişmanım. Gerdek gecesi aklında bekaretini alan adamla yaşadığın unutulmaz an olurken sen çok sevdiğini söylediğin kocana bakire taklidi yapacaksın. Bu hiç canını acıtmayacak mı? Hiç merhamet yok mu sizde?

Aynen böyle düşünüyorum. Kuldan saklarsın belki ama herseyi gören Allah'ın hesabından korkmak nerede. ?

Bekaret konusunda dikkatini ceken seyin pismanlik olmasi cok normal tatlim. İnsanlar lisman olduklarini dile getiriyo napsaydik iyiki yapmisimmi drseydik. Dikkat edersen beb kocama bakire taklidi yapinca canm acimiycak demedim kendim icin dusundugumde boyle dedim. Asil vicdansiz sizlersiniz ya dusenede bi tekme atan. Kusurlari kapatmanin degilde kusurlari elestirmenin onculerisiniz. Peki yorum yapmak zorndamiydiniz yani suan elestiri yapin diyemi gorevlendirildiniz neden her halta karisiyosunuz acabaa?

Madem kısasa kısas. O zaman ileride kocanın yapacağı hataları, söylediği yalanları görmezden geleceksin. Yalanın büyüğü sende çünkü. Aynaya bakmadan ufak sorunlardan bile büyük tartışmalar çıkaran cazgır kadınların sayısı oldukça fazla anlaşılan. Sözüm ortaya. Dileyen alınsın.

Konu sahibi arkadaşım kim ne derse desin herkes hata yapabilir.... bana göre bu hata değil sevmişsin birlikte olmuşsun olan olmuş geçen geçmiş. Madem nişanlın bakire istiyor operasyonu yaptır kurtul... sanki erkekler çok dürüst çok ahlaklı da.... yok neymiş yaptığının arkasında dur dürüst ol... bunun dürüstlükle ne alakası var hem bakire evlendiniz de geçmiş erkek arkadaşlarınızı öpüşüp koklasmalarinizi anlattınız mi kocaniza.... ben şahsen bakire evlendim ama bi tane sevgilimi anlatmadım.... dürüstlükse en ufak şeye kadar dürüstlük....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…