Kizlık zarı

Müslüman olanlar için Kur'an 'dan bir ayet:
Zina eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenemez; zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya müşrik olan erkek evlenebilir. Bu, müminlere haram kılınmıştır.

Bana yardımcı olur musunuz ?
Bende bu konu üzerinde çok araştırma yaptım şuan evlilik felan düşünmüyorum ama delirmek üzereyim doktorlar para almak için herşeyi yapıyor lütfen bilgi verin yardım edin

Arkadasim git ameliyati ol burdaki soyle boyle diyenlerede aldirma.
Yapmissin bir hata ( hata diyorum çünkü bu ülke henuz kaldirmiyor bunu malesef) o yuzden keske seninle evlenmeyecek insanla olmasaydın diyorum. Demediklerini birakmamislar yok zina yok bilmem ne.gunahindan haberdar olabilirsiniz bir insanin tovbesinden olamazsiniz bos bos konusmayin. durustlukmus kime karsi neye karsi durustluk.dürüst olursa bir iki faydalanir birakirlar kizcagizi ya da direk terkedilir. Bu ulkede bunu kaldiracak er kisisi yok denecek kadar az. Bu kiz ne yapsin evlenmesin mi? En onemlisi gunun birinde anne olmayi isteme hakki yok mu?
seninle zarin icin mi evleniyor diyorasunuz. Bu erkekleri bilmuyor musunuz kendileri her halti yer kadindan el degmemislik bekler. Artik bir anlasaniz bunu da cozum arayanlara çozum sunacaginiza laf salatasi yapmasaniz.
Olmus artik olmuş la ölmüse care yok. Bir sekilde bu ışin icinden cikmasi geriyo.
Sen bu ameliyati ol Allah yardimcin olsun.

Son düzenleme:
+1 fazla soze ne hacet
Cook doğru söylemişsin canım bende diktirdim kalıcı olarak ve hani annemde biliyor diktirdigimi
Bizzat o yanımda oldu annemden baska da kimse bilmiyor sadece buraya yazdım fikir için nasıl linclendim anlatamam diyorlar seni kabul edicek birsini bul kim kabul ederki
Böyle hepsi sonradan başımıza kalkar

Abla amma iclenmissin bu konuda kizlik zarin onu bu kadar onemsedigini biliyormudur acaba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…