Kizlık zarı

Ne zaman bi kizlik zari konusu acilsa hep ayni tavsiyeler. "Durust ol, seni kabul etmeyeni asil sen kabul etme, onlardan kurtulduguna dua et" bla bla bla. Bu zamanda durust olunmayi hakeden erkek mi var be? Evlenmeden once birliktelik yasamayan erkek yok. Onlara gore bu gayet normal bisey. Ama soz konusu kadin olunca kabullenemiyorlarsa bu tur erkeklere durust olunmak gerekir mi? Hayir. Yok efendim bunu sorun etmeyecek erkek olmaliymis hayatimizda. Belki 100 erkekden bir tane cikar bunu sorun etmeyecek. Turkiye daha oralara gelemedi. Kimse kimseyi kandirmasin. Ortadogudan halliceyiz biz. Ayrica gidip erkeklere bunu soylemek de onlara gunah cikartmak gibi geliyor bana. Ne munasebet? Gunah cikartmak gerekirse oturup Allahtan af dilemek daha akillica. Ve son olarak bu tur olaylar sadece Allahla kul arasinda kalmali. Dillendirilmemeli. E kadin sevgilisine soyluyor adam terkediyor, bir baskasi giriyor hayatina, hadi ona da durust olayim diyor o da ya terkediyor ya bu durumdan faydalanmaya calisiyor, tehdit ediyor, kadinin sirrini herkesle paylasiyor. Kadinin basina gelmeyen kalmadigi gibi, sadece Allahla kendi arasinda olan bir seyi kendi eliyle kendi diliyle herkese yayilmasina sebep olmus oluyor. Sirlarinizi kendinize saklayin hanimlar. Hicbir erkek sizin bu durustlugunuzu haketmez. Kizlik zari diktirmeniz gerekiyorsa da gidin diktirin. Kimseyi kandirmis olmuyorsunuz.

Allah en az o bahsettiginiz kendi her haltı yiyip bakire isterim diye gezen erkekler kadar sizin gibilerindende korusun. Bu nasıl iğrenç bir bir zihniyettir ? O şikayet ettiginiz erkeklerden zerre farkınız yok. Hadi o adamlar kirli hatalı tamam fakat biz neden onlar yüzünden yalancı kul hakkına giren insan konumuna düşüyoruz... Neden onların çamurlarını kendi üstümüze sicratiyoruz...
Sizin olay yalancı ile yalancı oldan ibaret, ee nerde kaldı dürüstlük? Kotu ile kotu olacaksam Nerede kaldı iyi ve kötünün farkı?
Allah en cok sizin gibilerden korusun,zira sinsilikk kadar kötü bişey yok.

Onlar da kendilerini böyle düşünerek rahatlatmaya çalışıyor benim anladığım bu iki saattir düşünüyorum bu konu üstüne başka açıklama bulamıyorum.

Arkadaslar hepiniz haklisiniz dogru yaziyosunuz sagolun ama anlatabilcek durumda olsam anlatirim bende biliyorum kandirmak istemiyorum ama com seviyorum anlatirsam onuda kaybedicem bok var gibi hepsi bunlara deger veriyolar evet yedim bi bok bikere oldu bidagasi olmadi evet ben rabbimr sigindim tovbemi ettim rabbim affetsin beni ama bole giderse bi evlilik yapamicam bu yuzden kac kisiyi kaybettim inanin psikolojim altust ne uyku uyuyabiliyorum ne bisey yapabiliyorum cildiricam psikola gitmeyi dusunuyorum kendime zarar vermekten korkuyorum inanin anlatilir gibi degil evet pismanim bi halt yedim simdide kendimce cozum ariyorum hic birinizmi anlamiyosunuz beni hic kimsemi hata yapmadi hic kimsemi yasamadi bole bisey Allah askina soleyin olan oldu ben napiyim simdi soleyin canim cok yaniyo hepiniz fikrine saygi duyuyorum

Arkadaslar iyi geceler bende ayni konuyla geldim ankarada dikim islemi yaptirip sikintisiz atlatan arkadaslar varsa yardimci olabilirmi yargilara acigim olan oldu çozum bulmaya calisiyorum lutfen bilgisi olanlar yardimetsin
Konunuz içerik olarak Genital Estetik bölümüne uygun olduğundan taşınmıştır, Genital Estetik bölümünde size yardımı dokunacak konular bulursunuz.

Güzel kardeşim git bir doktora en sağlıklı bilgiyi al.Ona göre karar verirsin.

Ayrıca yargılayabilirsiniz deme.Kimsenin haddi değil yargılamak.Bir zar parçası yırtık olsa ne olur;kalpte olmasın o yırtık.

Ankarada Hakan Raşit Yalçın var.İyi bir doktordur.Ben bıraktığımda zekai tahirdeydi.Şimdi nerdedir bilmiyorum.Ona gidip danışabilirsin.

Size duzgun cevap vereyim dedim ama yok yapamayacagim. O kadar sacmalamissiniz ki. Arkadasim sen once kul hakki neleri kapsiyor bi bunu ogren. Bu olay kul hakkina girmez. Bu olay Allahla kul arasinda. Tovbeni Allaha yaparsin gidip de elin picine gunah cikartinca kul hakkindan ya da gunahindan muaf olmuyorsun. Bilmem anlatabildim mi?
Ikincisi: Siz daha yeni uyesiniz belki bilmiyorsunuz ama burda gunde kac tane konu aciliyor bunlarla ilgili. Sevgilisi tehdit eden mi dersin, bunlari kullanip her istedigini yaptiran mi dersin. Ne ararsan var. Daha buraya yazilmayan ama olan bir cok kotuluk de var. Hergun namus adi altinda islenen bir suru cinayet var. Bunlara kapi aralamak akillica mi? Sizin durustluk sandiginiz sey bir kadinin yasamindan daha mi degerli? Belki kadin bunu sevgilsine soylediginde basina kotu birsey gelecek. Kadinin can guvenligini burda durust ol diyenler mi saglayacak? Boyle birsey hickimseye soylenmez. Kendi elinle kendini tehlikeye atmis olursun.
Dini acidan bakacak olursak da gunahlari dile getirmek o gunahin affina engeldir. Kul kendi eliyle gunahini acarsa, baskalarina soylerse Allah nasil senin gunahini ortsun? O zmaan gunahina baskalari da sahitlik edecek. Gidin biraz arastirin. O isler sizin bildiginiz gibi degil.

Herkesin sirri var tabi ama bu hassas bir sir. Merak ediyorum, nasil rol yapacaksiniz peki? Huzursuz olmayacakmisiniz? Ne bileyim, bir omur sevdiginiz adami boyle sekilde kandirmak...

+1 fazla soze ne hacet

geçen gün bir arkadaşımın kızlık zarı dikimi ile alakalı sıkıntısı vardı. bizde bu konu ile ilgili araştırma yapıyorduk. burdaki kızların yazılarını okudum sonra birde internet üzerinden araştırma yaptım araştırırken bir sitede bi yazı buldum bu konu ile ilgili baya açıklayıcı yazmışlar, biz baya faydalandık. belki seninde işine yarayabilir ya da merak eden bilgi almak isteyen bizim gibi araştıran arkadaşlara yardımcı olur diye sitenin linkini paylaşıyorum.isterseniz sizde bir bakın kızlar. https://sadekadinlar.com/kizlik-zari-dikimi-ve-kizlik-zari-bozulma-belirtileri/

Cok tsk ederim tek korkum diktirdikten sonra ilk gece kanama olmassa ozaman öldüm demektir kafamda kesinlestire bilsem hemn yaptircam mecburum cunku

Herkesin sirri var tabi ama bu hassas bir sir. Merak ediyorum, nasil rol yapacaksiniz peki? Huzursuz olmayacakmisiniz? Ne bileyim, bir omur sevdiginiz adami boyle sekilde kandirmak...
Keske kandirmasam keske oda okadar cok severken bunu kabuledebilse bahsi gecince bile cildiriyo herseyini kabulederim öl de ölurum bunu kabuledemem kafamdan atamam o dusunceyi dio

siz bana düzgünmü yoksa tersmi cevap verirsiniz orası size kalmış, zira beni zerre etkilemez.
kaldı ki bu yazdığınız düşüncelerin çoğunada katılıyorum. elbette gidip pat diye ben bakire değilim diye denmez, hem niye gidip böyle bişey söylesin bunun kadar küçük düşürücü artı tehlikeli bir olay yok zaten.
ama herşeyin bir yolu yordamı var, bu iki insan evlenecek değil mi? ve birbirlerini tanımaları gerekir. birbirlerinin zihniyetlerini ölçüp tartmaları gerekir, zaten bunu yaptıktan sonra evleneceği kişinin karakter yapısını öğrendikten sonra o kişinin bekaret isteği var yada yok herşeyini öğrenir ve ona göre hareket eder, benim dürüst olun diye kast ettiğim olay bu, yani gidip damdan düşer gibi sormak elbette olmaz.
ve bu kul hakkına girmeyecekde ne girecek Allah aşkına?
bu adamın özgür iradesi ile bakire birisini isteme hakkı yokmu? bu zihniyet sizin için yanlış olabilir ama bu size onu ömür boyu kandırma hakkını vermez. kişinin kendi tercihi siz nasıl kendinizde buna müdahale hakkı görüyorsunuz?
bu o kadar iğrenç bir konuki inanın ben tartışırken utanıyorum burada. ama kusura bakmayın böyle bişeyde kul hakkına girmez derseniz siz bizzat kul hakkına girmiş olursunuz.
bu muhatap eş açısından kandırılmaktır, gerçek bu kusura bakmayın.
ayrıca olay bir zar melesi değil, kaldıki o zar zaten bekareti temsil ve koruma amaçlı değil, insan fizyolojisinde mikroplara karşı bir bariyerdir.
burada önemli olan kişinin başka birisi ile bir birliktelik yaşamış olması ve evleneceği kişinin ise başka birisi ile birliktelik yaşamış birisini istememesi olayıdır. ve bunu istememektede özgürdür. siz buna müdahale edemezsiniz. onun bu tercihi yüzünden sen kandırılmayı hak ediyorsun diye onu kandıramazsınız.
belliki konu sahibi melek gibi bir kız, tövbesini etmiş tertemiz bir insan, onu istemeyen kendi kaybeder zaten. ben burada bir yanlışı başka bir yanlışla kapamaya çalışmaması için sadece öneride bulunuyorum. zira bu basit bir yalan bir oyun değil, bir ömür sürecek, bir hayat bu yalanın üstüne kurulacak, en başta konu sahibi hayat boyu bunun azabını yaşayacak, çok yazık gerçekten.

ben bu tür durumlarda iki tarafı da hatalı görüyorum
biri takmış bekarete sanki namus göstergesi oymuş gibi
diğeri de buna çanak tutup diğerini ayakta uyutuyor
ne kadar sağlıklı ilerler o evlilik bilmiyorum

adam zaten bakire olmadıgınızı öğrense size saygı duymayacak evlenmeyecek

siz de onu kandırın

artık daha baştan böyle başlayan evlilikte neler olur bilinmez

kendinize zarar verecek aklınızı yitirecek bir durum yok, belliki siz tertemiz bir insansınız, yapmışsınız bir hata evet, ama tövbe etmişsiniz ne mutlu, sizi bu yüzden yitirecek insan kendisi kaybeder.
ama lütfen bir yalan ile bu masumiyetinizi kirletmeyin. çünkü bu öyle basit beyaz bir yalan değil, bu geriye kalan bütün ömrünüzü etkileyecek.
çok seviyorum diyorsunuz ama seven insan sevdiğini kandırmaz, bu beyaz ve siyahın ayrımı kadar nettir.
bakın elbette gidip ben bakire değilim diye gidip bunu anlatın demiyorum, ne münasebet bu sizin özeliniz, Allah ile sizin aranızda olan bişey. fakat evlenme arifesine gelmiş iseniz sevgilinizin bu konuda düşüncesi nedir az çok anlamışsınızdır artık.
eğer istemiyorsa bu onun özgür iradesidir, müdahale edemezsiniz, eğer ederde kandırırsanız kusura bakmayın bu büyük bir hata olur. kul hakkıdır. kaldıki insan sevdiği insanı onu kaybetme pahasına kandırmaz. hadi herşeyi geç, insan kendisi böle bir yanlışa düşmeyi kendisine yakıştırmaması gerekir.
sevgilinizin düşüncesi yanlış yada doğru konumuz bu değil, yanlış yada doğru olsada bu onun düşüncesi ve düşüncesi yüzünden kandırılmayı hiçkimse hak etmez. nasıl siz yanlış olsada bir seçim yapıp geçmişte başkası ile birlikte oldunuz bırakın oda yanlış yada doğru olsada kendi kararını kendisi verip ona göre özgür iradesini kullansın.
ama elbette tekrar söylüyorum gidipde saçma sapan bir şekilde olyı anlatmayın, zaten siz onun karakter yapısını çözmüşsünüzdür diye tahmin ediyorum.

Cok tsk ederim tek korkum diktirdikten sonra ilk gece kanama olmassa ozaman öldüm demektir kafamda kesinlestire bilsem hemn yaptircam mecburum cunku
İlk ilişkisinde kanamayanlar da var? Neden kanaması şart? Bu kanama mevzusu yüzünden ilk ilişkisinde kanama olmayan ve bu yüzden psikolojik baskıyla onlarca doktora bekaret kontrolüne götürülen bir kadın intihar etti geçen sene. ERKEKLERİN BEDENİNİZ ÜZERİNDE SÖZ HAKKI KURMASINA İZİN VERMEYİN İSYAN ULAN İSYAN YÜZLERCE BİNLERCE KADIN ÖLDÜRÜLÜYOR.
Sizden ricam zardır bilmem nedir sakin olun ve bunu abartmayın. İçinize sinmiyorsa diktirin ama lanamazsa bu dünyanın sonu değil. Eğer bir erkek mahlukatı sizden bekaretinizi kanıtlamanızı isterse zaten çöpün tekidir.
Kendinize saygı duyun.

zamanında yaptım bir hata diyosun allah aşkına böyle bişey olabilir mi bile isteye bakireliğini kaybetmişsin sonra erkekler bakire olmayanla evlenmeyince sende hemen diktirme arayışına girmişsin senin için zamanında bunu kaybedecek kadar önemsizdi şimdi niye önemli gibi davranıp diktirme işine giriyorsun bana çelişkili geliyor
ayrıca benim konuştuğum çoğu erkek tecavüz vs. gibi olaylar varsa çoğu kabul ederiz diyorlar ve arkadaşlar üzülerek söylemeliyim ki düştü şöyle oldu kendim yaptım felan gibi lafları hiçbir erkek yemiyor doğru da olsa kabul etmiyor
ayrıca eğri oturalım doğru konuşalım az çok hepimiz içinde yaşadığımız toplumun ahlaki yapısını biliyoruz istesek de istemesek de bakirelik bu toplum için önemli bir konu.
bnce kişiler şöyle davranırsa toplum daha sağlıklı olur kanaatindeyim kimseyi de yargılamıyorum
1-erkekler bakire kadın isteyebilir bu yalan söylememizi gerektirmez.
2-kadınlar özgürce cinsel ilişki yaşayabilir bunu saklaması gerekmez,sorun edenlerle evlenmez
3-kadınlar bakir erkek isteyebilir.(siz nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama benim çevremde bir sürü bakir erkek var.bakmayın siz erkeklerin atıp tuttuklarına çoğu yapmıyorlar.onlar içinde bu toplum baskısı işte yapmasa da yaptım diyorlar.)
burda yazılanları okudukçada kadınlarımızın ne kadar aciz olduğunu görüyorum
sırf biriyle evlenecem diye ameliyat olmayı göze alıyorlar ya arkadaşlar ya sevişin özgürce söyleyin yada yapmayın bu işi kendinizi kocanıza saklayın.asla ama asla birini kandırmayın.hele hele düğüne yakın felan söylemek gibi işlere hiç kalkışmayın.kartlarınızı oyunun başında açın.

kıssadan hisse:severek ve güvenerek evlenmiş iki tecrübesiz kişinin birbirleriyle artık bir bütün oldukları o ilk gece kadar güzel birşey yok diye düşünüyorum.herkese bakir/bakire eşler diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…