Kızlık zarı

hala böyle şeyler var mı iki damla kan çok mu önemli yani bende yeni evliyim hiç ilişki yaşamadığım halde kanama olmadı demekki esnekmiş doğumda yırtılacak ama eşim hiç bir şey sormadı en ufak bir tereddütü olmadı çünkü beni gerçekten seviyor sana anlatılmaya çalışılan da bu seni sen olduğun için sevmeli eşin.

Ya herkeisn bi duşuncesi var . oda oyle rahat ediyor demek ki ya neden her şeye boyle bu insanlar

Kime yaptın

Arkadaslar kizlik zari dikilince kanamiyo bosa diktirmeyin falan die birsuru yorumlar okudum madem kanamiyo okadar insan nie diktiriyo diktirip evlenipte kanamasi olan hicmi yok evet bazi insanlara garip gelebiliyo ama bolr derdi olanlar bole çagre ariyo tecrubesi olanlar yazsa

yahu evlenmeden biriyle birlikte olabilirsinizz

bu sizin seçiminiz...kendi tercihlerinize saygı duyun ya

düşün hatun her haltı yemiş anladınız siz onu.. zarını kocasına saklamış Allah razı olsun

bu kadın sizden iyimi şimdi

Ne kadar iyi bi insansın çok teşekkür ederim yeni üye oldum ve çok bilmiyorum nasıl kullanacağımı diktirmek istiyorum ama çok korkuyorum önümde düğün düşüncem felanda yok belki 5 yada 10 yıl sonra bilemem lütfen bilgi verir mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…