Kızlık zarı

19890

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
8
4
34
Merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 36 gun once kızlık zarımı diktirdim düğünüme ıkı ay kaldı bende sizin gıbı aylardır karar kara düşün geceleri uyumayıpbu siteyi okuyordum sorularınız varsa seve seve yardımcı olurum bu Bi destektir umarım alnımız ak yolumuza devam ederız

Alnınız ak yola mı devam edersiniz?
Kızlık zarı diktirince alnın ak mı oluyor? Başkası ile ilişkiye girmene katiyen birşey diyemem,bende evlilik öncesi ilişki yaşadım. Ama karşımda ki insanı kandırmak yerine açık açık daha önce bir ilişkim oldu dedim. Şimdi sen kocanı kandırıp alnım ak diye mı düşünüyorsun? İlişkiye girmekten beter birşey bu yaptığın bana göre. Yaptın birşey,ama bakireymiş gibi davranmak nedir?

ben de aynısını düşündüm.
resmen sahtekarlık.

kendisini her haliyle seven biriyle evlenmek yerine, yalan söylemek çok kötü bir tercih.

ben de aynısını düşündüm.
resmen sahtekarlık.

kendisini her haliyle seven biriyle evlenmek yerine, yalan söylemek çok kötü bir tercih.

Yani kandırmak bana göre aldatmaktan farkı yok. Bana ilk sorulduğunda eşime evet daha önce bir ilişki yaşadım dedim ALNIM AK ŞİMDİ!
Seven dediğin gibi zaten her halinle kabul eder..

Arkadaşlar bu sızı hiç bağlamaz kimse burda namus bekcılıgı yapmasın bu bir ıkıncısı Hıc Kımse sütten çıkmış ak kaşık degıl bu benim tercıgım ben soylemedım sen soylemıssındir ben buraya bunun tartışmasını yapmak ıcın konu açmadım Benım gıbı mağdur insanlar vardır belkı yardımcı olurum dıye yazdım senın karsındakı erkek kabul eder benımkı etmez bu benım problemım bana akıl vermeye kalkma çık sayfamdan

Madur mu?
Burası özgür bir platform herkes istediğini söyler. Namus bekçiliği nedir biliyor musun?" Aaaa nasıl yaparsın günah" diye cümlelerle başlayan bir yorum yazmaktır. Ben namus bekçiliği yapmadım.

Benım tercııgım senı bağlamaz sen sanslılardanmıssın ben sımdı sana bunun açıklamasını yapmakta zorunda degılım zamanında dürüst oldukta ne oldu dıycem konu uzayacak o yusden Hıc cevap vermeyeceğim

mağdur derken?
tecavüze mi uğradın, tehditle şantajla mı taciz edildin?

bu namus bekçiliği değil.
yaptığın kandırmak ve etik değil.

sanırım konusahibi ''umarım alnımız ak devam ederiz'' derken bır daha hata yapmamak dileği ile gibi birşey anlatmak istemiş ? yanılıyormuyum 1 19890 bana öyle geldi ???

mağdur derken?
tecavüze mi uğradın, tehditle şantajla mı taciz edildin?

bu namus bekçiliği değil.
yaptığın kandırmak ve etik değil.
Kimse kımsenın ne yaşadığını bilemez konuyu başka yerlere tasımayalım

hata insana mahsus, tabi herkes'in hata kavramı farklı, konu sahıbı bunun bır hata oldugunun farkında ve olmaması adına da alnımız ak devam ederız demıs, bana göre birlikte olmuş olman asla hata değil, tabi eşinin bunu önemseme durumunu bilemem, arkadasları da anlıyorum çünkü dürüst olmak, kaybedecegını bılsen bıle ilk tercıhınız olmalı diye düşünürüm..
ama dediğim gibi herkesin yahatı bambaşka, doğruları bambaşkaa....

Kimse kımsenın ne yaşadığını bilemez konuyu başka yerlere tasımayalım
mutlaka.
ancak insan sevdiği insanı kandırmaz.
Allah korusun eşin seni aldatsa, affedecek misin?
sonuçta sen de evlenirken onu aldatıyorsun şu anda.

gerçekten seven erkek de sevdiği kadını her haliyle kabul eder.

Ev
evet bende öyle olmasını tercih ederdım ama yapacak başka bısey kalmadı malesef kabullenecek Bi erkekte cıkmadı

evet ben şahsen böyle birşey yapmazdım, tek hamlem bunu anlatıp, eger benı hala ıstıyorsa onunla ömür boyunca olabılme sözü vermek olurdu...çünkü yalan olayı kötü, üzücü, kaldırılması en zor şey....bu konuda sanırım ınsanlar genelde karsı tarafın onları terketmesınden korkup böyle bir yola bşvuruyorlar, daha önce de boyle bır konuya rastlamıştım çünkü...

mutlaka.
ancak insan sevdiği insanı kandırmaz.
Allah korusun eşin seni aldatsa, affedecek misin?
sonuçta sen de evlenirken onu aldatıyorsun şu anda.

gerçekten seven erkek de sevdiği kadını her haliyle kabul eder.

Kesınlıkle bende ondan yanayım ama zor bı durum inanın sımdı dıyorum bazen keşke bu kısıye tercıg etmeseydım yada Benı kabullenecek biri olsaydı ama olmadı dürüst olduklarımda oldu olaylar farklı yere gitti falan ben sızın kadar şanslı degıldım he ama tavsıye edermıyim dersenız etmıyorum cunku hem manevı hem bedensel olarak zahmet cekıyorsun

evet % 90 ı terkediyor kadını.
o yüzde 10 luk kısma denk gelmek lazım.

mesela benim için erkekte bekaret çok önemliydi ve öyle birini bekledim 25 yaşıma kadar. aksi olmasaydı evlenmeyi düşünmüyordum.

evliliğin temeli yalanla atılınca pek sağlam olacağını düşünmüyorum

Mevzu zaten bu.. başından kötü birşey geçmiş de olabilir,yine dürüst olmalı. Utanılıcak birşey yok çünkü ortada. Benim takıldığım konu eşinden saklayıp almımız ak yola devam ederiz cümlesi. Yoksa kimsenin yaptığı beni ilgilendirmez kendini kandırması doğru değil. Evliliğe eksik bir adımla başlaması ileride sorun çıkartabilir.

Erkekte
bakir erkekmi kalmışmı öylesi bakıre kız bile yokken

seni anlıyorum. zor ve erkek egemen bir toplumdayız.

birlikte olduğun kişi gider yine el değmemiş kız alır, kendi namussuzluğuna hiç bakmadan.

keşke böyle olmasaydı.
ancak hiç kimsenin hakkı kimse de kalmıyor.
seni yüzüstü bırakan karşılığını görecek elbette.
sen de belki hiçbir kabahati olmayan birini kandırdığın için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…