Jinekoloji Kızlık zarı muayenesi sonrası

panda95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2022
7
0
29
kızlar bugün adet düzensizliği şikayetiyle kadın doğuma gittim gitmişkende meraktan kızlık zarı muayenesi istedim yapısını öğrenmek amaçlı temiz dedi doktor kanama olur dedi neyse ama muayene sonrası idrarda yanma oldu bi de o bölgede ağrı var zarar gelme olasılığı var mı muayene ederken kenarlardan çekti bi parmağı kayar gibi oldu baskı oldu sanki anlayamadım ikidir idarar çıktığımda yanma oluyor

kızlar bugün adet düzensizliği şikayetiyle kadın doğuma gittim gitmişkende meraktan kızlık zarı muayenesi istedim yapısını öğrenmek amaçlı temiz dedi doktor kanama olur dedi neyse ama muayene sonrası idrarda yanma oldu bi de o bölgede ağrı var zarar gelme olasılığı var mı muayene ederken kenarlardan çekti bi parmağı kayar gibi oldu baskı oldu sanki anlayamadım ikidir idarar çıktığımda yanma oluyor
Niye böyle bişeye gerek duydun? Kendinize bunu nasıl yaşatırsınız ya bi hemcimsim adına çok üzgünüm şuan.Bişey olduğunu sanmam olsada sen ne yapıp yapmadığını bildikten sonra ne önemi var..

Meraktan mi? Gururunuz mu oksandi doktor kanar diyince. Kanamaz yok deseydi napcaktiniz acaba

Niye böyle bişeye gerek duydun? Kendinize bunu nasıl yaşatırsınız ya bi hemcimsim adına çok üzgünüm şuan.Bişey olduğunu sanmam olsada sen ne yapıp yapmadığını bildikten sonra ne önemi var..
Evet katılıyorum ama ben takıntılı biriyim ilerde kimlerle karşılaşırız belli değil bilinç kazanmak adına. Hiç ilişkim olmadı erkek arkadaşım bile yok sadece o an baktırmak istedim

Bir kadının kendine yaptığı kötülüğü kimse yapamaz gerçekten . Kadın olarak önce kendimize değer vereceğiz ki karşıdan aynı değeri görelim. Söyleyeceklerim bu kadar .

Sen kimseye bakma gayet normal bi durum. Buna onem veren biriylede evlenebilirsin o an esnek cikarsa yasayacagin pskoloji adina doktora sorma gereği duymuşsun. Olabilir linç etmeye gerek yok

X