Kızlık zarı lütfen yardımmm

ya gerçekten var mı çevrenizde bunları sorun etmeyen erkekler inanamıyorum cidden.. hele bizim toplumda..
Çewremde yobaz bağnaz insanlar olmadığı için herkes insana insan olduğu için değer werdiğinden herkesle aynı bakış açısında we hemfikiriz. Sawcı olupta hiç ewlenmemiş bir adam daha önce ewlenip çocuğu olan kadınla ewleniyor. Bunda bir yanlıl göremiyorum. Kitap okuyan farklı düşüncelere sahip kendini geliştiren insanlar barındır hayatında.

Yarın gidip bilgi alıcam içime sinerse 16sında kesin işlemi yaptırıyorum sorusu olan varsa yarın gittiğimde iletebilirim

Yarın gidip bilgi alıcam içime sinerse 16sında kesin işlemi yaptırıyorum sorusu olan varsa yarın gittiğimde iletebilirim
Bende ona yaptirdim 30 agustosda kontrole gidemedim baska doktora gosterdim guzel demisti ama sen birebir sorar misin benim icin dikimden sonrasi goruntusu nasil olmali kapali olmasi ueterli mi diye benimki kapali ancak puruzler var bu normal mi diye cok sevinirim benim icin birebir sorarsan

Bende ebru hocaya yaptırdım temmuzda dugunum var tekrar gıdecegım kontrole dugunden once gel dedı ordada dıkıs atıcak ebru kalıcı yapmıyor mutlaka son seyde dıkıyor

bende diyorum ki ablacım kesinlikle haklisiniz ama sizin bahsettiğiniz erkek türü bu ülkede çok yok varsada.yuzde 20 dir böyle erkekler çok yok çünkü siyaset yapmak istemiyorum yanlış anlaşılmasın ama alinan oylardan bile çoğu insanın ideolojisi belli ve bu konuyu emin olun sol kesimden bile önemseyen çok kişi.var açık.konusuyorum.kimse yanlış anlamasın ama böyle malesef gördüklerim den dolayı burdaki kızlar böyle erkek arayarak hayatını geçiremez.ve herkez boyle birini bulamıyor malesef 30 yas.demissiniz.ama her kız 30 a kadar beklemek istemeyebilir ve erkekler evlendikten sonra bile insanın yüzüne vurabilir bu risk tir insanlar 30 yıl.sonra bile degisebiliyor yani sonuçta anlinda yazmıyor bu onemsemez diye ve emin olun öyle erkeklerde kendi aile yapısına göre biriyle evleniyor düşünceler aynı olsa bile yani ablacım bu ülkede şuan durum böyle 100 yıl sonra ne olur bilmiyorum ama keşke herşey sizin söylediğiniz gibi güzel olsa mesela bir örnek te söyle veriyim kız bir hata yaptıgı nı düşünüyor bidaha yapmak istemiyor bu olayı ama sizin anlattığınız tarz daki erkek bunu önemsemiyor ama evlenmedende birlikte olmak istiyor sonrada onla yapmış benle yapmıyor bana o kadar değer vermiyor diyede kin duyuyor bunu önemsemeyen erkek birlikte olmak ister sizin anlattığınız erkek bu ülkede az bulsak.bile belki begenmicez kafalar uymucak sevdiğimiz insanda bunu önemseyen biri olursa o zaman hadi yobaz diyemiyor insan bu yüzden kimse bu hataya düşmemeli ama şunu belirtmek isterim çok güzel konuşuyor sunuz ve haklisiniz

ve ben burdanda kızlara sesleniyorum sizi seven erkek sizle birlikte olmak isteyebilir bu gayet normal ama sizin evlenmeden birlikte olmama isteginizede saygı duyar vermiyor san ayrılırım gibi düşünen insanda diğerleri gibi yobazdır seven erkek arzular ama beklemesinide bilir sizin piskolojinizi düşünür ve buda sizi sevip sevmediğini anlamanın yolu yaşamayan kızlar kesinlikle yaşamayın ama çocuklarınızı iyi eğitin özellikle erkekleri ama yapmayanlar yapmasın diyorum güçlü kadınlara lafim yok yapanlarda tövbe etsin tabi dini inancını islam olanlar çünkü bu islamiyette günahtır ve bidaha yapmasın diktirip diktirmemede onlara kalmış çok yakın bir arkadaşım bu konu yüzünden hiç evlenmedi 39 yaşında ablam sayilirdi ama arkadaştık üsteki yazan ablamızın dediği gibi bunu önemsemeyen erkekler çıktı ama onlarida sevemedi görüntü olarak ve karakter yaşam.tarzi olarak dediğim gibi bir insanın hayatının baharında gençliğini piskolojini bozmasını istemiyorum millet eğlenirken onların sirf bu konu yüzünden düşünmesini ağlamasını strese girmesini istemiyorum

Teşekkür ederim canım benim. Hayatınızda bol şans demekten başka birşey kalmıyor.
anım

Teşekkür ederim canım benim. Hayatınızda bol şans demekten başka birşey kalmıyor.

anım
saol ablam ilişkinde mutluluklar dilerim ve inşalla h bir çocuk yaparsın anne olursun da senin gibi dusunenler yetistirirsin beni çoğu kişi bu olayı yaşadı anladı ama.ben böyle.bir.sey yaşamadım bakireyim sadace 2.tane arkadaşım çok acı çekti onların gözünden anlattım.durumu dediğim gibi kimsenin üzülmesini istemiyorum kadınlar bir birey burası arabistan değil şükür atamız varki değil ama malesef rusya amerika kadarda değil herşeyi düşünerek hareket etmek lazım hayatınızda başarılar diliyorum

Tabiki canım herşeyi hergün yazıcam ilk günkü ağrıları ağrı biçimini galan herkesin aynı olmaz ama belki birikimliyle aynı olur yardımım dokunmuş olur hergün yazıcam size

Doktorlar ve uzmanlar tarafından anlaşılıyomuş zaten ben şahıslar tarafından sordum neyi alıyolarmış anlayamadım ?
Tamamda o insanlarda gökten inmiyor. Ulkede tahmini 300 bine yakin erkek dolayli yönden sağlık sektöründe. Demek istediğim sağlık senatöründekilerden ilerde uzak durun, özellikle lisans seviye anatomi ve kadın doğum alanlardan. Kib

Kızlar merhaba. Dün dikim işlemini yaptırdım doktoru çok uğraştırsam da sonunda başardık uyuştuktan sonra hiç birşey hissetmiyorsunuz 20 dakika kadar sürdü. Dün 2 de yapıldı bugün 2. Gün olarak sayıyorum çok şükür aşırı bi ağrım falan Yok pansumanlarıma dikkat ediyorum ilaçlarımı aksatmıyorum. Hayırlısıyla dikişler tutarsa Benin’e mutlusu olmayacak. Bunun rn iyi yanı psikolojik olarak çok iyi hissediyorum ve olumlu sonuçlanacağına inanıyorum. Gelişmelerden haber vericem sizlere hoşçakalın

Ay ne guldumm hemde kolunda ataturk dovmesi vardi diyor

canım sen naptın? düğün var mı ne durumdasın

Canım bende evlilik Yok şuanlık kontrole gittim 2 gün önce herşey yolunda denildi bugün 13. Gün ağrılarım baya azaldı bakalım artık bi terslik olmazsa kurtulacağımı düşünüyorum

Dikim yaptıran var mı olumlu olumsuz sonuç alan ilerde anlaşılır mı bu durum lütfen yardım edinnnn
Ben 1buçuk ay önce flep yöntemi ile kalıco diktirdim işlem 25dk falan sürdü 2 3 gün önce kontrole gittim herşey iyi doktorlar anlayabiliyor eşin anlayamaz Ankaradaysan ve yaptırcaksan esra çabuk cömert i önerebilirim sana ben memnun kaldım.Kalıcı yaptırcaksın sanırım?

Kesın kanama garantısı verdı mı yanı bıdaha hıc gıtmıcekmısın doktora hıc duymadım o doktoru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…