Kızlık zarı için Şişli med Şükrü bey mi Harun özkan mı?

mavisu26

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
22
0
39
Kızlar merhaba.
Kızlık zarı dikimi için Şişli med Şükrü bey mi yoksa Harun özkan mı? Çok acil yardım edin nolur? Sadece 3 ayım var düğün için

Turgay beyle gorustum bende turgay karakayayla ben cok kisa bu evlilik yasadim cok ufakken bu bana kabus oldu diktirip rahatlamak istiyorum

Canım ben Harun özkan I tercih edeceğim. Turgay hoca halkında olumsuz yorumlar da çok.
Siz olduktan sonra yorum yazarmisiniz rica etsem birde ucretiyle ilgili bilgi paylasirmisiniz hangi sehirde nahsettiginiz doktor ben nisantasinda bi doktorla konuarum 3000 tl dedi inanin 15 sene gecti ilk evliligimin uzerinden su an 32 yasindayim ama bu konuyu kafama taka taka panik atak oldum cok istiyorum olmak iyilesicegim bana memnuniyetinizi belirten bir geri bildirim yaparsanuz cok memnun olurum

Tabi ki olunca yazarım. Ama ben Bursa’da yaşıyorum. Muhtemelen işlem yaptırmam Aralık ayını bulacak. Fiyat olarak nakit 12500 TL dedi Harun hoca. Ama çok içime sindi ve hakkında olumsuz yorum hiç yok

Tabi ki olunca yazarım. Ama ben Bursa’da yaşıyorum. Muhtemelen işlem yaptırmam Aralık ayını bulacak. Fiyat olarak nakit 12500 TL dedi Harun hoca. Ama çok içime sindi ve hakkında olumsuz yorum hiç yok
Hanimefendi dogrumu okudum onikibinmi ben istanbuldayim bursaya gelirim yeterki siz iyi sonuc alin kusura bakmayin buraya cok bakamiyorum gec yazdim istanbulda ucbin tl fiyat aldim

Ben de bursadayım işlem için İstanbul a gideceğim. Bana da Turgay hoca için 3000 TL fiyat verdiler ama ben tercihimi Harun beyden yana kullanacağım. Evet doğru okudun 12500 TL diğerlerine göre çok pahalı ama kesin sonuç diyor. Doktorlar bile anlamaz dedi.

Elbette sizin tercihiniz fakat yuksek dr ebru zulfikaroglu vardir ankarada cok iyi bi drdir arastirabilirsiniz o bile 3500 tlfiyat verdi zaten kocaman bi ameliyat degilki birlestirip dikicekler.kompilike birsey degil ben istanbulda yasiyorum doktorlarin hemen hepsi o fiyat veriyor normaldede enlayamazki zaten kimse rahat olun ben ebru hanima olucam hem guvenilir zarif bi hanimefendi hem tecrubeli kolayliklar dilerim

Kızlar merhaba.
Kızlık zarı dikimi için Şişli med Şükrü bey mi yoksa Harun özkan mı? Çok acil yardım edin nolur? Sadece 3 ayım var düğün için
Merhaba ben nişantaşı doktor burcu kardaş arslanda kalıcı kızlık zarı ve daraltma yaptırdım. Nisan2021 de yaptırdım. Geçen ay tekrar kontrole gittim dikişlerimi ben de görebiliyorum zaten kaynadı çok sağlam duruyor. Tavsiye ederim burcu hanımı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…