Kızlık Zarı Dikimi

1. Bakırköy özel muaynanesi olan
2. Operasyon esnasında hiçbirşey hissetmedim
3. Operasyon sonrasında çok kanamam oldu ve büyük parçalar geldi yaklaşık 1 hafta oturup kalkamadım yürüyemedim. İlk 3 gün ağrıdan acıdan sabahlara kadar ağladım ve yaklaşık 2 hafta kanamma oldu . Zaten sonrasında ilaç kullanıyorsun doktor 3 farklı ilaç vermişti bana .
4. Dikimden sonraki ilk ilişkide kanama oldu

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dr turgay karakaya adlı jinekoloğa yaptırmıştım ocakta kalıcı kızlık zarı dikimi başarılı geçti ve 2000 tl tek çekim şeklinde ödedim. Arada en az 1 ay kalması lazım

ben istanbulda dr tamer gültekine ameliyat oldum adam garanti veriyor ki evet hiç bir problem olmadı arkadaşımın tavsiyesi ile gittim adam işinde çok iyi

Benim evlilik yok ama bende gittim yaptırdım arkadaşlar turgay karakaya'ya 27 agustosta yaptım evlilik yok ama olaki olursa inş kanamam olurda yazarım buraya

Kızlar ben tekrar ebru hanima gideceğim Öyle görünüyor ve geçici yapacağım! karşı taraf anlar mı?

1.800 nakit ve nolur nolmaz başka doktorada gittim garanti mi diye ve gittiğim doktor kanar dediğinden berri piskolojim 10 numara

kadını et parçası olarak gören zihniyetten nefret ediyorum ve en hayırlısı böyle düşünen bir adamlar evlenmemenizi söylüyorum. sonra neden hala geride kaldık? zihniyet iğrenç sapıkça sapkın çünkü.

kardeşim bak ben bu işin mağduru oldum bundan dolayı çok zarar gördüm sana tavsiyem deneme denersen de her türlü sonuca hazırlık ol. internette boy boy yazan doktorlara git sor garanti veriyormusunuz diye kesinlikle bu işin garantisi yok

Merhaba daha önce kızlık zarı dikimi yaptıran varmı varsa bana nasıl ve kime yaptırdığını söyleyebilirmi bide sonuç nasıl oldu lütfen yardım edin psikolojim çok bozuk ...

Meraba seni iyi anlıyorum çünkü empati kurabiliyorum aynı duyguları bende yaşadım evliyim şu an 3 ay oldu evleneli 1.5 yıl evvel drfatih adanacıoğlu na dikim yaptırdım şükürler olsun bi sıkıntı olmadı şimdi nerde bilmiyorum ama internnete araştırabilirsin.umarım sende kurtulursun...

Kalıcı dikim mi yaptırmıştın ? Kontrole gittin mi son dikiş falan ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…