Kızlık zarı dikimi

Merhaba kızlar çok zor durumda olduğum için yazıyorum inşallah bana yardımcı olacak biri çıkar , hiç kimseye anlatamadim bildiğiniz yapa Yanlız kaldım bu konuda yıllar önce tecavüze uğradım o zamandan beri hayatım hep kötü geçti kimseye güvenim kalmadı erkeklerden nefret ettim hatta tüm insanlardan ailemden arkadaşlarımdan. hep beni seven insanlar oldu etrafımda ama ben yalnızlığı seçtim , sonradan kendimi değiştirmeye karar verdim ve hayatıma biri girdi birbirimizi sevdik ve evlilik kararı aldık ondan önce hiç bir ilişkim olmadı oda bunu biliyor ve evleneceğimiz için beni bakire sanıyor kötü olaylardan asla bahsetmedim kimseye ona da bahsetmek istemedim ama bakire değilim ve evlendikten sonra anlaşılacak bende kızlık zarını diktirme kararı verdim tabi nereye baksam hep iyi güzel öneriler ama daha sorguladıkça doktorların sahte olduğunu ameliyatın tutmadığını okudum bende büyük umutlar beslemiştim ama şimdi umudum tükendi erkek arkadaşımdan ayrılıp eski halime dönmekten çok korkuyorum o yaşadığım yıllar cehennem gibiydi o zamana geri dönmektense ölmeyi tercih ederim bu yüzden bu hesabı açtım ne olur bana yardım edin nerden halledebilirim çok çaresizim bu yüzden açtım burayı . İnan bana 🙏
Umarım bize doğru soyluyosundur çünkü yalan söylenecek utanılacak bı konu degil bence.

hatırlatmak istemem ama küçükmüydünüz tecavüze uğradığınızda ? kimseye söyleyememişiniz aileniz baskıcı mı neyse bu kadar uğraşacağınıza doğru olanı söylerseniz bir sıkıntı olmaz ki sizin biriyle ilişkinizin olmadığını biliyormuş nerden biliyorsa bu onun için önemli olduğuna göre o da bakirdir heralde zaten mesele kan falan değil ki .

X