Kızlık zarı dikimi yardim

berrak3534

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
10
3
33
arkadaşlar kızlık zarı diktirecegim kadın dogumcuya muayene oldum zarımin alt tarafının eridigini ve zor olacağını söyledi yinede yaparım dedi napmaliyim bilgisi olan varmı bu konuda

Tek düşüncen ve isteğin buysa denemekten bir şey kaybetmezsin. Ama yine de böyle şeylere bulaşmadan evleneceğin insana doğruları anlatmanın daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Tabi ki karar senin, vücut senin.

Başka bir doktora daha git bence. Yani ilişki sayısı ve zamanı önemli değil, doğum yapmış kişilerde dahi dikiliyor diyorlardı. Anlamadım neye göre değişiyor bu. Umarım halledilir bir şekilde. Geçmiş olsun.

Olmaz demedi ama zor senin dedi oyuzden tereddutte kaldim nasıl olur sonuç diye tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin

Olmaz demedi ama zor senin dedi oyuzden tereddutte kaldim nasıl olur sonuç diye tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin
Bu işlem doğum yapmış kadınlara bile yapılabiliyor dedi doktorum. Bence başka doktorlarada git. Çünkü flep yöntemiyle yapıldığında kızlık zarıyla alakası yok dedi. Vajina duvarlarından kaldırıyoruz flepleri diye anlattı doktorum. Kızlık zarı parçası olup olmaması önemli değilmiş

Bu islemi yaptriirp 3-4 ay sonra denize havuza giren oldu mu zarar veriyo mu? Ya erkenden yaptırmak istiyorum

çok küçükken yaşadığım talihsiz bir olay sonucu seneler sonra içime bir şüphe düştü ve doktor araştırmaya başladım. ankara'da derya ayşe korkmaz'ı buldum ve önerenler de çok fazla oldu.düğünüme çok az kaldı derken gittim ve bu operasyon için karar verdim gün ayarladık. tedirgin olacak hiçbir durumum yoktu çünkü derya hanım gerçekten bir abla gibi davrandı psikolojik açıdan inanılmaz rahatlattı beni. sohbeti ve kendi de ayrı tatlı :) derken operasyon oldu 1 ay sonrasında ilişkiye girdik ve hatırı sayılır bir kanamam oldu. Eğer yorum için geç kalmadıysam derya hanımla mutlaka görüş derim canım :)

Bu islemi yaptriirp 3-4 ay sonra denize havuza giren oldu mu zarar veriyo mu? Ya erkenden yaptırmak istiyorum

İşlem sonrası ilk bir ay belirli aktivite şerden uzak durman gerekiyor canım. Ben sporu da aktif olarak 2 sene yaptım denize de girdim. Düşünerek kendi kendine eziyet etme ilk bir ay sonrasında rahatça davranabilirsin

arkadaşlar kızlık zarı diktirecegim kadın dogumcuya muayene oldum zarımin alt tarafının eridigini ve zor olacağını söyledi yinede yaparım dedi napmaliyim bilgisi olan varmı bu konuda
merhaba benve kuzenim izmirde dr mustafa alihanoğluna gittik kuzenimin kızlık zarında bir problem yoktu fakat benimkinde problem olduğu için işlem gerkti doktor bey saolsun çok ilgilendi ve yardımcı oldu işlemimi yaptırdım 1 hafta sonra düğünüm var mutlaka gelişmeleri aktarırım hiç bir şikayetim olmadı işlemden sonra son gelişmeleri mutlaka aktarıcam

merhaba benve kuzenim izmirde dr mustafa alihanoğluna gittik kuzenimin kızlık zarında bir problem yoktu fakat benimkinde problem olduğu için işlem gerkti doktor bey saolsun çok ilgilendi ve yardımcı oldu işlemimi yaptırdım 1 hafta sonra düğünüm var mutlaka gelişmeleri aktarırım hiç bir şikayetim olmadı işlemden sonra son gelişmeleri mutlaka aktarıcam
doktoru bende duydum iyi die bilgilendirirmisin bizi? Başka bir doktor daha varda sormak isterim sana

ben 2 sene önce falan kalıcı dikim yaptırdım denemek için kanama oldu fakat tekrar gittiğimde geçici işlem yapabiliriz anca dedi farklı bi dr birdaha tutmaz kalıcı yaparsak dedi

ben 2 sene önce falan kalıcı dikim yaptırdım denemek için kanama oldu fakat tekrar gittiğimde geçici işlem yapabiliriz anca dedi farklı bi dr birdaha tutmaz kalıcı yaparsak dedi
dnemek için? benim bildiğim kalıcı istediğin kadar yapılıo demekki senin yapından kaynaklı

X