kızlık zarı dikimi yaptırdım kanama oldu normal mi

bitikbiri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2022
15
2
31
arkadaşlar 2 gün önce kızlık zarı dikimi yaptım bu sabah tuvalette taze kan geldi normal bişey mi bu

arkadaşlar 2 gün önce kızlık zarı dikimi yaptım bu sabah tuvalette taze kan geldi normal bişey mi bu
Kızlık zarı dikimi sonrası kanama lekelenme şeklinde az miktarda, birkaç gün sürecek şekilde olabilir. Bu az miktardaki kanama kendiliğinden azalarak geçer. Eğer dikişlerde atma gibi bir durum varsa kanama miktarı fazladır ve devam eder. Bu şekilde bir kanama varsa tekrardan atan dikişin yenilenmesi gerekir. Demş Google amca :işsiz::işsiz: Doktora mı sorsanız . Yada bir araştırsaydınız.

Kızlık zarı dikimi sonrası kanama lekelenme şeklinde az miktarda, birkaç gün sürecek şekilde olabilir. Bu az miktardaki kanama kendiliğinden azalarak geçer. Eğer dikişlerde atma gibi bir durum varsa kanama miktarı fazladır ve devam eder. Bu şekilde bir kanama varsa tekrardan atan dikişin yenilenmesi gerekir. Demş Google amca :işsiz::işsiz: Doktora mı sorsanız . Yada bir araştırsaydınız.
doktoruma sordum normal dedi ama güvenemedim leke şeklinde kanamam var ama bu öyle değildi tuvaletimi yaparken damladı kanlar devamı gelmedi ama kanamanın.. 1 ay sonra kontrol var dikişler attı diye çok korkuyorum

doktoruma sordum normal dedi ama güvenemedim leke şeklinde kanamam var ama bu öyle değildi tuvaletimi yaparken damladı kanlar devamı gelmedi ama kanamanın.. 1 ay sonra kontrol var dikişler attı diye çok korkuyorum
Sanmam ama takip et. İdrar yaparken damlamada normaldir. Doktorunu dinle ilaçlar falan varsa istirahat et. Birşey olursa yine ara.

Merhaba ben bu gün diktirdim leke şeklinde kanama normal dendi ama bu öyle değildi baya kanadı doktora sordum ilk gün normal dedi şuan leke leke kanıyo tutmadı mı acaba

Bende yaptıralı 4 gün öldü 3. Günü lavobaya girdigimde kan gelmedi ama bugün lavobaya girdim kendimide zorlamadim hiç taze kan geldi çok az dikişlere bir şey olmusmudur yaşayan var mı böyle bir durum lütfen yardımcı olun

evet bende de oldu ama dikişler zarar görmedi
Merhabalar bugün 5. Günüm. benim de ameliyat sonrası ağrılarım çok oldu özellikle büyük tuvaletimi yaparken 1-2 damla kanama görüyordım. Ameliyatım regl olacağım güne 1 gün kala olduğu için regl geciktirici kullanıyordum işlemden sınra hafif kahverengi lekelenmeler oluyordu 3. Günün gecesi dayanılmaz bi ağrı çektim sonra bi baktım bi pedin tamamını kirletecek kadar kanamam olmuş bi anda sabah da kesildi. Sonra da ağrılarım geçti hemen. Öbür gün hemen doktora göründüm. Adet kanaması olduğunu söyledi çok güvenemedim. Regl geciktirici içerken regl olmak tuhaf geldi açıkçası. Siz ne düşünüyorsunuz

Bende yaptıralı 4 gün öldü 3. Günü lavobaya girdigimde kan gelmedi ama bugün lavobaya girdim kendimide zorlamadim hiç taze kan geldi çok az dikişlere bir şey olmusmudur yaşayan var mı böyle bir durum lütfen yardımcı olun
Merhaba dikişleriniz tuttu mu

X