Kizlik zari dikimi-TECRÜBESI OLAN ?!

cansin90

gülümse inadina =)
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
747
123
selam Arkadaslar,

bir Konuda bilgi edinmek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

Cocukluk arkadasim yakinda evleniyor. Dün aksam bana geldi ve utanarak üzgün bir sekilde bakire olmadigini söyledi, ve nisanlisinin bu konuda cok hassas oldugunu söyledi.

Benim aklima önce " virginia care" geldi, bi yerde okumustum. Yapay kizlik zarimi ne oluyormus. Kücücük birsey, iliskiye girmeden önce vajinaya giriyormus ve 15-20 dk sonra kendiliginden eriyormus ve kan renginde sivi cikiyormus. Böylece kanamis oluyor. Ne kadar dogru ne kadar ise yarar onu bilemem tabiki ama yinede dedim istersen öyle birsey bulalim. Bilmiyorum korkarim ya yapamazsam kan akmazsa dedi. Nasil yardimci olacagimi bilemedim.

Birde kizlik zari dikimini duydum. Burdada yazan arkadaslar olmus zaten.

Benim sorum hangi doktorun yaptigi falan degilde, tecrübesi olanlar varmi? Diktirmis olan ve diktirdikten sonra evlenip iliskiye giren arkadasimiz yokmu, bizi bilgilendirse bunun hakkinda.

Simdiden cok tesekkürler

geçici yöntemler var ama iyi bir doktor bulması gerekiyor. Haddim olmayarak düşüncemi de söylemek isterim. Nişanlanana kadar aklı nerdeymiş? Ben de bakire değilim ama bir erkekle ciddi düşünürsel ilerde nişan aşamasına gelince açık açık konuşurdum şahsen! Seven her türlü sever. Seven erkek bedenine değil yüreğine bakar. Ama illede yaptırcaksa doktorla konuşmalı...

akli yokmus :))))
Tabi düsüncenizi söyleyebilirsiniz, cünkü ayni seyleri bende kendisine söyledim. Herzamanki duyulan seyleri söyledi kendiside Aptallik, Inandim vs.
Artik dönüsü yok yapcak birsey yok, Tabi benim görüsümde ayni sekilde, seven insan her sekilde sever, ama kiz nisanlimda nisanlim diyor ona söylesem beni hemen birakir diyor. Cocuk bastan sormus bakiremisin diye, eger degilsen söyle demis. Bizim salakta tabiki bakireyim demis.

Herneyse illa yaptirmak istiyorum diyor, ve bana ameliyat olsam kanamam olurmu diyor. Ben ne bileyim dedim. Aklima burasi geldi.
Sormak istedim.

söyle bişey var,arkadasın bakıre olabılır ve ılk ılıskı sırasında kan gelmemıs de olabılırdı..kımının kızlık zarı esnek oluyor ve dolayısıyla ilk ılıskıde kanama olamayabılıyor..nişanlısını kandırmamasını dılerdım ve nısanlısınında bu bılgıye sahıp olmasını,yanı kızlık zarı ıllakı kanamalı bısekılde yırtılcak dıye bıse yok..neyse olan olmus ve sanırım bu yalan devam etmek zorunda,benım bılgım kızlık zarı amelıyetı evlenmeden 3 gun once yapılıyor,amelıyat yenı oldugundan ılıskı sırasında dıkılen yer acılıp kanama yapıyor..buyuzden evlenmeden 3 gun oncesı yapılmak zorunda..

evet keske. Erkeklerde bu konuda bilgi edinmesi gerekiyor .

bende 21 yaşındayım ve bakire değilim , ileride bende evleneceğim diktirmeyi düşünmüyorum bile açık açık geçip karşısına mertçe söyleyeceğim kadın da eşit erkek te eşit sonuçta, ama bence dr a gidip diktirip sonra ben bakıreyım diye yalan soylemek hiç hoş deği,l yaptıysam yaptıgımın arkasındayımdır

21 yasındayım ve bakire değilim ,ileride evlenirsem mertçe geçip karsısına soyleyeceğim, kadın da erkek te eşit bence diktirmek gibi birsey düşünmüyorum bence karsı tarafı kandırmaya calısmak cok kotu birsey

Kız bakirede olabilrdi ilk gece kanama olmayabilirdi ya da doğuştan zar olmama durumu varmış çok nadirmiş oda olabilirdi. Bence bir zar insanın hayatına yön vermemeli. Tabiki herşey usulünce güzel orası ayrı bir konu. Evlilik yalan üzerine kurulmamalı diye düşünüyorum. Erkek geçmişte birşeyler yaşamışsa biz kabul ediorsak onlarında bayanları aynı şekilde kabul etmeli. Bir insan namussuz olmadığı sürece utanması arlanması olduğu sürece bakire veya değil bence önemi yok

ben kinamiyorum ama cok yanlis seyler git baskalariyla yat kalk sonrada nisanlina ben bakireyim de akilli bir erkek anlar bence karisinin bakire olup olmadigini cok yerdede duydum diktirilipte sonra anlasilani;hadi bir tecavuze ugrayipta yada kaza ile kaybedipte dikileni anlarim ama zevk icin birseyi yapiyorsan sonuclarinada katlan derim ya hic evlenmeyada seni anlayacak birini bul derim yalan uzerine evlilik olmaz hep bu utancla sakladigin sirla omur boyu yasayacaksin durust ol herseyden once kendine

bence de gitsin direk açık açık konuşsun ....ondan sonra zaten seviyorsa kabul eder sevmiyorsa çeker gider ...sanki o bakirmiymiş
hem diktirdi diyelim bunu kendine nasıl yapar her yüzüne baktığında içi sızlamayacak mı hadi onu kandırdı kendini asla kandıramaz içinde hep bir hüzün olur kaç yıl geçerse geçsin

benim de daha önce ilişkim olmuştu. nişanlımla evlenmeye karar vermek üzereyken geçtim karşısına.durumu anlattım. ve istersen şuan burada da bitebilir dedim. o ise sadece sarıldı bana.bu hafta nikahımız var:)

Son düzenleme:
diyelimki diktirdi dügüne yakin kendindende cok emin kanamasi olucak diye hadi kanama olmadi damat huylandi aldi kizi doktora götürdü orda demiceklermi arkadasim bu kiz kiz deyil diye ?? herseyi hesapla insanlar belli olmuyor doktora asla götürmezler felan diye düsünme her an hersey olabilir bence yaptigin seyin arkasinda dur ve acikla yalan üzerine kurulan bir evlilik nekadar sagliklidir ki? iyi düsünsün ve dürüst olsun derim.

helal olsun sana da nişanlına da ikinizi de takdir ettim doğrusu inş çok mutlu olursunuzzzz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…