Kızlık zarı dikim acil yardim

Geçici bir operasyon sadece dikiş atıyorlar. Flep ameliyat yani zahmetli. Araştırdığım kadarıyla diyorum bunları. Geçici bence daha mantıklı
Sen kalıcı mi olmuştun valla biran önce olup kurtulma dersindeyim sonra geçici sürecini gününde olmazsak ne yaparım

Yok bnde yapmayacam zaten bir sene sonra olacak düğün zaten o yuzden belki kalıcı olur geçici olup kurtulma derdindeyim eğer kanama olmazsa bna inanmazsa yüzüğü atarım o bahanem okur diyorum bilmiyourm yani böyke bi düşüncem var

Dürüstlük önemli de de hayatım boyunca yüzüme vurur erkekler namusu bi bacak arasında arıyor belki ama bilmiyorlar ki kendileri neler yaptığını ama korkuyrm onu kaybetmekten

Geçici sence çözüm mü eger kanama olmazsa Allah korısun ne yapmayı düşünğyrsun nasıl bi yol izlersin

Dürüstlük önemli de de hayatım boyunca yüzüme vurur erkekler namusu bi bacak arasında arıyor belki ama bilmiyorlar ki kendileri neler yaptığını ama korkuyrm onu kaybetmekten
Ama bu diktirme olayı ortaya çıkarsa gerçekten boşanma sebebi. Bence sen diktirme ve biraz ilişkiden tedirgin olduğunu vajinismus olan arkadaşların olduğunu ve masaj yaparak gevşetme yaptıklarını falan söyle . Sonra da heralde zedeledim yada benimki çok rahatmış peçetete çok az geldi dersin. Ameliyat olma bence

İnanmaz nişanlım geçici olurum büyük ihtimal kalıcı da kanama ihtimali çok düşük diyolar

İnanmaz nişanlım geçici olup kurtulma derdindeyim

Ben olsam doğruyu söylerdim. Gerçekten bir şey yaşamış da olabilirsin bence seni olduğun gibi kabul edebillmeli. Ama bir arkadaşım şöyle yapmıştı düğün tarihini adet zamanına denk getirmişti. Son günü birlikte olmuştu eşiyle.

Adetim ne zmn olacak onuda tahmin edemiyorum bir türli

Meraba ben malatyada kızlık zarı dikimi yapmak istyrm geçici yada kalıcı kafam çok karışık hangisini olmakta olan varsa malatyada yardımcı olabilr mi ne olur yardim edin hangisinde kanama kesin olur
Malatyalılar şok
sizi olduğu gibi kabul etmeyen biri için bu işlemi yaptırmayın

Canım şu yaptığın o kadar gereksiz ki hem maddi hem manevi.
Benim mesela kan gelmedi yapisal olarak öyle bir zarım varmış ama ben kendimi bildiğim için çok rahattım.Sonradan geldi oda ufacık.
Yani sende şaşır mesela neden kan gelmedi diye.Birde asla düğün öncesi beraber olma belki seni deniyordur bu sefer de düşünür başkalarıyla da olmuştur diye bu.Birde kanaman olmazsa hepten tescillenir kafasında bu.
Sonradan konunun içerigini okudum mast.ile kaybetmişsin.Bunu anlatabilirsin güzelce erkek arkadaşına işte çok utanıyorum ama seninle birşey paylaşmam lazim belki bana inanmayacaksin ama gerçek böyle diye..

Nişanlımı ailem istemedi rıza olmayan evlilik 6 aya uzattılar o zmana kadar yüzüğü atarlar bnde 1 ay sonra düğün yapayım çıkayım ama geçici olayım diyorum ama korkuyrm ama geçicice de kanamam olmazs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…