Kızlık zarı dikilince kanamıyomu?

Ayrıca anlatması durumunda olasiliklardan bahsettim ve bu bahsettigim olasılıkları hangi kadının yaşamasını isterdiniz bir kadın olarak...

Kızlık zarı ile ilgili konu açanlar , seni böyle kabul edecek biriyle evlen , dürüst ol falan gibi muhabbetlere gelemiyorlar . Zaten konu Başlığından ANLAŞILAN akıl danışma olmayıp , bu ameliyat sonucu kanama olup olmadığını Öğrenmek . Ille de diktereceksen bu sitede bir Sürü konu açan var , ameliyat olmuş sonucunu yaşamış . Onları oku . Ama şunuda söylemeden geçmiycem . Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama çok yakın iki arkadaşım var . Bekâret konusunu problem etmeyen kişilerle çok güzel evlilikler Yaptılar . Bu devirde buna takılmayan erkekler oldukça fazla . Karar senin.

İyide normalde de kanamayanlar var yani hani ilk defa ilişki yaşayanlarda hep kanama olmaz ki yani bu bir belirti değil ki.
Tam anlatamıyorum ama bu senin oyunculuğuna bağlı. Bana ters kandırmak ama işte bazı erkekler bağnazlığından hakediyor bu durumu. Sakin ol ve sonuna kadar inkarcı ol madem bukadar ciddi bir konu senin için.

Kizlar iyi kotu butun yorumlariniza tsk ederim artik rahat uyku uyuyabilicem herseyi anlattim bi deli cesaretiyle yaptim igiki yapmisim mukemmel bi insan benim evlenecegim insan konuyu aninda kapatti ben seni sen oldugun icin seviyorum dedi beni kandirmadigin icin cok mutluyum igiki seni sevmisim dedi ustumden oyle bi yuk kalktiki hic ama hic tepki vermedi cok mutlu oldum

örf adet değil bu korkunç bir istek çarşafını saklıyor muydun

niçin evleniyor o zaman ?? Herkesle herşeyi yapabilir.

Çok ucuz bir şey ya şu kışlık zarı
Umarım insan evrimini kızlık zarının yok olması yönünde tamamlar
Evet çok ucuz hayat kadını olmakla namusunu evleneceği insana saklamak gibi size nasıl bir basitlik madem her şey serbest dininizden şüphe ederim???

Evet çok ucuz hayat kadını olmakla namusunu evleneceği insana saklamak gibi size nasıl bir basitlik madem her şey serbest dininizden şüphe ederim???
İnsanlar evlenmeden ilişki yasayinca namussuz mu oluyor. Hayat kadını mi oluyor. size göre namus nedir... Neden namusu zarla eşdeğer görüyorsunuz... Yarın birgün varsa kızınız böyle birşey yasasa korkuyorum siz onu evlatliktan reddedersiniz... insan olduğunu bazı ihtiyaclari olduğunu sevgi aşk gibi unutursunuz...

Ben herkesle herseyi yapsın mi dedim msjlarimi iyi okuyun doğru düzgün insanla dedim...
Doğru bir insanı bulsaydı zate o işi yapmazdı !!! Önyargılarınız kendisi gibi zihniyette olan erkekler içindir ki o insanlara da fırsatı veren kimler acaba

Doğru bir insanı bulsaydı zate o işi yapmazdı !!! Önyargılarınız kendisi gibi zihniyette olan erkekler içindir ki o insanlara da fırsatı veren kimler acaba
Doğru insan nasıl bulunur söyler misiniz.. alninda mi yaziyor... deneme yanılma yoluyla.. Aşık olup aldanmış olabilir guvenmistir meselâ.. O insana hemen namussuz mu diyelim...

Neye göre avrupa ya göre mi dinimiz islama göre ?
Avrupa ne alaka namussuzluk dediğiniz islam ülkelerinde daha çok yaşanıyor çocuk gelinler gibi.. Bir erkeğe dört kadın gibi... Sorun islamda değil onu kafasına göre yaşamak isteyen insanoglunda... Bu insanlara ne diyeceksiniz peki... Umarım bir kızınız yoktur... Kadın olarak bunlara kafa tutun kadınlara değil..

bir kız çocuğum olsun veya olmasın insanlar sevebilir aşık olabilir yalnız bazı hatalar vardır hem bu dünyada hem ahirette cezası ağır şeylerdir inançlı bir birey yetiştirebilirsem eğer kararlarını doğru vereceğine Emin’im. kendimi es geçiyorum kız arkadaşım var erkek arkadaşıyla el sıkmaz kız arkadaşım var erkek arkadaşının evinde kalır bu iki kişi de farklı aile ler namus zar değil kanama olmayabilir farklı vs sorunlar olabilir insanın doğası gereği herşey kabul edilebilir ama öğrencilik döneminde veya evlilik öncesi erkek arkadaşının evinde kalıp her haltı yeyip sonra da zar namus değil demek ne kadar mantıklı ve kabul edilebilir?

Nerde yaşıyorsunuz Hakkari’de felan mı nerde kaldı 4 erkek kızlar evlenmeden 10 erkekle yatıyor açtırmayın ağzımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…