Kızlık zarı dikilince kanamıyomu?

Bende bilmiyorum elimde patlarsa ben mezara abim hapise bi boku yedim kabul simdide bu bokun icinden cikmak icin cabalardayim ne deseniz saygi duyuyorum

Sevgili konu sahibi

Önce kafanızdan bunun bir "bok" olmadığını kabul etmeniz gerekiyor.

Yaşadıklarınızın arkasında durmanız gerekiyor.

Bu bir günah, ayıp, namusuzluk değil.
Bunu hem kendinize hemde çevrenizdekilere anlatmanız gerekir.

Korkmak yerine cesaretli olun.

Ayrıca artık bu zihniyete bir son verilmeli.
Biz kadınlarda bitiyor bu iş...

Biz seks organı değiliz... biz seks objesi değiliz.

Bizim bir ruhumuz var, sevmek ve sevilmeye ihtiyacımız olan bir ruh. Dokunmak ve dokunmayı hissetmek.

Bu tabuları yıkmak bizim elimizde...

Batılı ülkelerde 100 yıl önce kadın köpek yerine koyulmazdı ama kadınlar devrim yaptı kendi hakları için ve kazandılar...

Biz neyi bekliyoruz yıl olacak 2018...

Sakın diktirmeyin...

Haklisin aslinda hic bisey anlatmaya gerek yok kan gelneyince sorarsa ne yapmaliyim peki
1 doğruyu söyle
2 zarın esnek oldugunu bazı kadinlarda dogumda kanama oldugundan bahsedebilirsin

Sorar mi sence nisanlini az çok tanırsın yani

Arkadaşıma kocası hiç sormamış yani o anki heyecanla ya da ne bileyim olayın acemiliğiyle sormama ihtimali çok fazla

Yeni üyesin ve açtığın iki konu da aynı minvalde.
Madem bu kadar hassasiyetin var neden hayatını ona göre yaşamadın?

Ben mi evlenmisim bu zihniyetle.. Bütün erkekler böyle değil hanim efendi gerisini okuma gereği duymadım.. elbetteki bu zihniyetteki erkek bunu hakediyor.. haketmese böyle saçma birşeyin peşine düşmez bile...

Haklisin aslinda hic bisey anlatmaya gerek yok kan gelneyince sorarsa ne yapmaliyim peki
evet hiçbirşey anlatmaya gerek yok. sorarsa ne yapmalıyım meselesine gelirsek soracak olanla evlenme zaten. yapman gereken bu.
bide lütfen yaptığın hata değildi diyenlere kanıpta ikinci bir hata yapma. hataydı bu yani, özür dilerim bunu söylemek bana düşmez ama, yaptığın zina idi. ee tövbe etmişsin ne güzel, tertemiz bir insansın, yanlış düşüncelere kanıpta bunu bozma.
tekrar söylüyorum, bu senin özelin gidip kimseye anlatma. soracak olanlada evlenme. ama illa soracak olanla evleneceksende diktirip falan adamı kandırma, zira bu onun doğru yada yanlış kendi düşüncesidir özgür iradesidir, bunu kırıp kul hakkına girme.

Daha nişanlısın anladım kadarıyla evlenmedin.
Sen daha noldum demeden nolcam diyorsun. Kan gelmeyen çok çok azınlıktadır. Sen onlardan değilsin bnce.

Sonunda böyle kendinizi üzecekseniz düşünmeden şu işi yapmayın..

Orjinal öz hakiki kızlık zarında bile kanamama durumu varken dikilmişinden yüzde yüz garanti beklemek saçma zaten. Keşke arkasında durabilsen ama herkesin şartları buna uygun olmuyor.
Evleneceğin adam daha önce biriyle birlikte olmuşsa önemseme bence. Şartlar eşit neticede. Günahı sevabı senin sonuçta.

Ben mi evlenmisim bu zihniyetle.. Bütün erkekler böyle değil hanim efendi gerisini okuma gereği duymadım.. elbetteki bu zihniyetteki erkek bunu hakediyor.. haketmese böyle saçma birşeyin peşine düşmez bile...
size evlendiniz demedim, savunduğunuz düşüceye istinaden siz dedim. ve okumayın efendim, ne geriği var zaten değilmi okuyup ne dediğimi anlamanın, yapıştırın gitsin cevabı...
hiçkimse bunu hak etmez, ama hadi gönlünüz olsunda hakediyor diyelim, peki bu kadar pis bir zihniyet ile siz neden konu sahibi ve onun gibi kafa karışıklığı yaşayanları bu zihniyetteki bir insanla evlenmeye teşvik ediyorsunuz? önce bunu sorun bi kendinize. bu zihniyetten kaç kurtul diyeceğinize diktir kandır evlen tak o zihniyeti koluna kocam diye gezdir diyorsunuz, güzel kafa tebrik ediyorum.
gerçi siz bunuda okumazsınız şimdi :)

Bu insanlar neden yalan söylüyor.. Evet yalan kötü birsey ama insanlari buna mecbur eden sebepler vardir... Baskı mesela saçma sapan.. Bu konuda erkeğe özgürlüğü verip kadına baskı kurulması normal mi.. Erkek ilk ilişki yasadiginda Sırtı sivazlanip millî oldu denirken kadın bunu yapınca hata yapmış gibi o damgası yemesi adil mi.. eger baskı olmasa kadın bu yalana mecbur kalır mı... Evlilik öncesi ilişki yasadi diye evlatliktan reddedilmesi dovulmesi adil mi hakmi etmiş oluyor... sırf bu zihniyet yüzünden dul kadınlara farklı gözle bakılması(açık kapı) rahatsız edilmesi... namus zimbirtisinin sadece kadının yerine getirmesi gereken ve sadece kadından beklenmesi normal mi.... bu yüzden kadinlar oldurulurken şiddet görürken gelindiğinle girdin kefeninle çıkarsın sacmaliklarina maruz kalırken, lutfen duruslukten bahsederken bunlarida dusunun...Yolda rahat yuruyemen sürekli tacize maruz kalan... Lütfen bunlarıda irdeleyin.. Neden bu zihniyeti bozuk buluyorum biliyor musunuz sadece kadınlardan beklendiği için , Adil olmadığı için, eğer bir hak hukuk adalet doğru ve dürüstlük olacaksa iki taraf içinde geçerli olması gerekir...

Evlenmeye teşvik etmiyorum mesajlarimi okursanız bu zihniyeteki biriyle evlenmemesini zaten söyledim lütfen iyi okuyun...

Cnm sevgilin sana zarf atmış dayısının oğlu kız çıkmadı eşi diye ayrılmış derken.anla yani biz böyleyizd getiriyor lafı.o da önemsiyor belliki. Ya dürüst olup anlatacaksın ya da yoluna bakacaksın.bu arada birliktelik yasadigin adama da yazıklar olsun .

Bende bilmiyorum elimde patlarsa ben mezara abim hapise bi boku yedim kabul simdide bu bokun icinden cikmak icin cabalardayim ne deseniz saygi duyuyorum
Abinle mi yatmayı düşünüyorsun??
Eş olarak seçtiğiniz insanın seviştiği gibi koşup ailene naklen olayı anlatacağıni mi düşünüyorsun?
Abin bu olayın neresinde??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…