kızlık zarı cinsel ilişki sebebiyle bozulmuştur veya kızlık zarı mastürbasyon sebebiyle bozulmuştur diye detay verilir mi?

bilinmeyen 000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2024
24
5
24
kızlık zarı cinsel ilişki sebebiyle bozulmuştur veya kızlık zarı mastürbasyon sebebiyle bozulmuştur diye detay verilir mi böyle bir şey mümkün mü?

Anlaşılan bir durum yaşanmış bunun korkusu ile de konu açılmış.
Pişmanlık yaşayacağınız işlere bulaşmayın.
Cevabım Hayır.

kızlık zarı cinsel ilişki sebebiyle bozulmuştur veya kızlık zarı mastürbasyon sebebiyle bozulmuştur diye detay verilir mi böyle bir şey mümkün mü?

Ailen seni zorla doktora götürdüğünde doktora ilişkiye girmediğini, ailem beni öldürür diye tehdit ettiğini anlat, doktor onlara ilişkiye girmemiştir der zaten. Hiçbir doktor bu şekilde gelen birinim bacak arasının hesabını ailesine kocasına anlatmaz etik değil zaten.

Bir doktorun göz göre göre yalan söyleyeceğini sanmıyorum. Zaten bakmıyorlar böyle bir şeye de.

benim tek merak ettiğim şey sadece bakire ya da değil diye mi bilgi veriyorlar yoksa şu şekilde bir genişlik var cinsel ilişki sebebi yırtık diye mi geçiyor merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…