Kızlık zarı aldırma(himenektomi)

vanilyakokulu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
75
22
27
Kızlar selam ben 1 yıllık evliyim ve eşimle hala tam bir birliktelik yaşamadık vajinusmus tanısı kondu ilk ama ben bir türlü yapamadım gitmediğim doktor psikolog kalmadı dedim ki kendim cabaliyim parmak egzersizi yaptim dilatör aldım ama iki boyutunu alabiliyorum sadece girmiyordu zorlasam bile neyse en son düzgün bir yere gittim kızlık zarım kalınmış bugün kızlık Zarımı aldırdım iyilesince tekrar denicez eger olmazsa kaslarımı direkt açıp gevşeten iğne yapicakmis ve kasamicakmisim istesemde kendimi ama umarım gerek kalmaz bu operasyonu olan varmı bilgi almak istiyorum ilk günüm wc giderken korkuyorum yada bakimini nasıl yapıyorsunuz ben hergun duş alan insan 3 gun suya girmicekmisim yani basak burcuyum benimki bi hastalık gibi duşa girmesem kasintidan uyuyamam ne yapmam lazım bu surec nasıl ilerliyor

Benim yukarıda etiketlediğim arkadaşa özel mesaj at istersen. Burayı görmedi sanırım

Kız zarını niye aldırdın. Burada bin tane kızlık zarı dikimi konu başlığı var. O altın değerinde millet bulamıyor. Sen de git aldır, olur mu öyle şey. Şaka bir yana ilk kez duydum. Ne zor şey o öyle. Evlisin ve zar kalın. Birliktelik olmuyor. Ben vajinusmus değildim ama benim de ilki aylarca olamamıştır.Resmen en küçük parmağın ucu bile girmiyordu. Korkunç bir şey. Acısı da cabası. Olsa da emin ol yıllarca genislemeyecek. Her ilişkide yıllarca ilk gibi zor girerdi. Bu erkek için çok iyi bir şey olsa da kadın için çok zor. Ancak iyi bir tarafı genişleme sorunu olmuyor. Bir de benim regl kan oradan rahat çıkamadığı için çok zor olurdu. Yatak döşek yatardım. Her seferinde hastanelik olurdum. O iş olduktan sonra geçti. Sizin de regl öyleyse o da düzelecek. Geçmiş olsun.

Kız zarını niye aldırdın. Burada bin tane kızlık zarı dikimi konu başlığı var. O altın değerinde millet bulamıyor. Sen de git aldır, olur mu öyle şey. Şaka bir yana ilk kez duydum. Ne zor şey o öyle. Evlisin ve zar kalın. Birliktelik olmuyor. Ben vajinusmus değildim ama benim de ilki aylarca olamamıştır.Resmen en küçük parmağın ucu bile girmiyordu. Korkunç bir şey. Acısı da cabası. Olsa da emin ol yıllarca genislemeyecek. Her ilişkide yıllarca ilk gibi zor girerdi. Bu erkek için çok iyi bir şey olsa da kadın için çok zor. Ancak iyi bir tarafı genişleme sorunu olmuyor. Bir de benim regl kan oradan rahat çıkamadığı için çok zor olurdu. Yatak döşek yatardım. Her seferinde hastanelik olurdum. O iş olduktan sonra geçti. Sizin de regl öyleyse o da düzelecek. Geçmiş olsun.
Sormaa doktor da oyle dedi gunde 20 kişi diktirmeye geliyor dedi aldıran çok nadirmiş, bu arada şuan reglm daha ilişki olmadı sadece zar alındı ama çok ağrım var ve her ay acillik oluyorum gerçekten gecen birşey yok😒 zar aldiranlardadami genişleme olmuyor

X